Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Yav şöyle iMesh'de Kazaa da bulunup indirilebilecek bir film tavsiye eder misiniz? Tür ve konu önemli değil, izlemekten zevk almış olduğunuz bir filmi söyleseniz yeter. Şimdiden teşekkür ederim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

yuh saniyede en güzelleri sölemişler zaten bişi kalmamış
donnie darko ile başla
reqiuem for a dream le devam et
fight club ile bitir.
sora git atla aşşa =)[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

E bunu söyleyip bırakmasaydın be sabocum yazsaydın, bir yerde frenlerdin kendini, kontrol altına alırdın :) Hem ne o öle database çökertmeler filam yazık karakedi'ye ve bilumum paticik staff e dimi ama :) (öh yani bu kadar kötü espiri yapabilirdim ancak)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ya pulp fiction neydi ya bi türlü hatırlayamadım.[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...