Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"With love from Russia"

wintermute

Öne çıkan mesajlar

Mini Moskova (a.k.a. Mockba) gezisinden bikaç Kızıl Meydan fotosu koymak istedim.. umarım begenirsiniz...

Canon 300D (allahtan mini-tripod'u almayı unutmamışım)

[spo1=resim 1]
[/spo]

[spo2=resim 2][/spo]

[spo3=istanbul'a inerken gokyuzu.. camdan bu kadar oldu :(]
[/spo]

[Bu mesaj wintermute tarafından 24 Ekim 2005 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RabbiT, 24 Ekim 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
Nasıl Bu fotoları sen mi çektin gezide? Güzeller Rusya'yı severim...For The Russia. =)

yav dur daha edit ediyom.. hehe.. ne diyoduk.. evet ben çektim.. cuma sabah moskova saati ile 7.20'de soguktan titreyerek çektim...(bu mevsimde bilem eldiven ve bere şart arkadaşlar)[signature][hline]read the god damn .nfo file and save the GIGs, honey!
Sosyal ağlarda paylaş

istanbula iniş çok güzel olmuş, uçaktan çektiğin anlaşılmıyor nasıl yaptın merak etmedim değil:)
from russia with love değil midir o? yoksa iki türlü de mi olur?[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 24 Ekim 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
Güzel fotolar. Keşke 2. fotografı biraz daha fazla pozlasaymışssın.
Soğuk havalarda fotograf cekmek bir işkencedir bunu cok iyi bilirim. Deklansore basmak bile zor oluyo :D

o sogukda ben buna da sukur diyorum...ha bu arada tanyeri agarinca ilk fotolarimi cekerken makinanin pili aninda bitti..butun gun boyunca da sarj etme imkanım olmadı :([signature][hline]read the god damn .nfo file and save the GIGs, honey!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaleidoscopic, 24 Ekim 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
istanbula iniş çok güzel olmuş, uçaktan çektiğin anlaşılmıyor nasıl yaptın merak etmedim değil:)
from russia with love değil midir o? yoksa iki türlü de mi olur?

Biri aşkla Rusya'ya diğeri aşkla rusyadan anlamına geliyor.O da resimlerini aşkla çekip Türkiyeye geldiği için onun ki oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

"with love" muhabbetine açıklık getireyim. Kaleidescope iyi yakalamış.. dogrusu from russiawith love olacaktı. Amma vekalin deadwoll'un yaratıcı açıklaması arkasına saklanmayı düşünmedim diil. helal...

karı kız muhabbettine gelince.. "Rusya'da olan Rusya'da kalır"

Uçakta foto yasak diil mi olayına gelince... iniş kalkış dışında manyetik dalga veya radyo dalgası yayan aletler dışında elektrnik alet kullanımı (laptop da dahil) serbest...ama cep telefonu her daim yassagh![signature][hline]read the god damn .nfo file and save the GIGs, honey!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sarah, 25 Ekim 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Prikrasnıy... :)
Drugoy yest?

mesaj aradan kaçmış...şimdi gördüm sorry...
inanmıcaksın ama sabah 7.30 itibariyle makinanın pili bir anda bitti ve bir daha sarj etme imkanım olmadı.. eldeki fotolar bu kadar :([signature][hline]read the god damn .nfo file and save the GIGs, honey!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelotti, 28 Ekim 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
mmm ben sevmedim çok duygusuz

çektiğim saat itibariyle (5.30-7.15 a.m.) pek ortalıkta insan olmadığı için içeriğinde %45 duygu içeren fotolar çekemedim...[signature][hline]read the god damn .nfo file and save the GIGs, honey!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...