Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Photoshop çalışmalarım

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Bugünlerde canım sıkılıyo, arada sırada Photoshop u açıp bişiler saçmalıyom kendimce, filter karıştırıyom, airbrush dı blur du highlight dı derken bi bakıyorum bi mana yakaldfığım resimler geçmiş elime falan da filan da
aha bir kaçı, lütfen yorum yapın, iyi kötü, daha ilk böyle can sıkıntısı çalışamlarım:
Aha BB, favorim :)

[hline]
Bu da Lost In Ice, ilk çalışmam, ne bviliyim polar coordinates falan yaparken birden o orta altta duran küçük çıkıntılar ilgimi çekti, sanki buzlarla kaplı bir mağaraya giren tiplere benzedfiler, e insan Death Gate okurken böyle bir şey görünce, afalladı :)

İki tane var, upload ları bitince koyucam...
(Bunların uploadları biter birazdan)
http://www.geocities.com/volfied_raven/bb.jpg
http://www.geocities.com/volfied_raven/loi.jpg

Edit: Lycos da bi sorun var, upload etmiyor, geocities koydum, açılmazsa bunları yeni pencerede c/p etmeniz yeterli olacaktır...
[hline]I do dream of escaping...

[Bu mesaj Volfied tarafından 11 Ocak 2003 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar da diğer ikisi

Cloth
Bu nasıl oldu bilmiyorum, masa örtüsü aklıam geldi, healing brush kullanıp pattern i üsteledim, kötü bişi biliyorum, ama yine de herkes kötü başlar :)
adresi:
www.geocities.com/volfied_raven/cloth.jpg

Question
Bu da öyle basit bi çalışma işte, ortadaki garibimsi şekil sol üstte saklanmış soru işaretinin gölgesi, biraz uğraşınca arial bi soru işaretinin gölgesini ampüle çevirdim :)
Arkası klasik cloud üstüne çalışmalar, color ile şey ve biraz highlight ile yapıldı :)
www.geocities.com/volfied_raven/qst.jpg[hline]I do dream of escaping...
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sağol gregowich
bu çalışmalarımın güzel olano şeoyloerio sırada kafamda ne varsa onu çizmiş olmam, hani eline kalemi alırsın, bomboş 1 metreye 1 metrelik bir kağıda içinden geleni ççizersin ya gözlerin kapalı bu da öyle bir şeydi işte, aslıdna lost in ice da amadcım hiç bir şeydi, ama o alttaki gölgeyi görünce sanki bööle 3 lü bi grup (Haplo, Köpek ve Alfred) buz mağaraya girmişler gibi düşündüm :)

Devam edicem, bi daaki çalışmam noolur hiç belli olmaz...[hline]I do dream of escaping...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Bir kaç saat öncesine kadar ne demişim:

eğer özel mesajtan atılan bi mesajı sevmiyorsanız, silersiniz ve hiç atılmamış gibi yaparsınız, eski bir kişi hakkında çıkan bir tartışmda ne demiştik hep beraber?
Bir kişiyi susturmak istiyorsanız görmezden gelin
[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

Spectator, son gördüğüm bir kaç threaddir yapmış olduğun muhabbet diğer üyeler tarafından rahatsız edici bulunmaya başladığına dair ipuçları veriyor. İnsanlarla şakalaşırken samimiyet dereceni göz önünde bulundurursan daha hoş olur gibime geliyor. Burası sanal bir ortam olabilir fakat yine de insanları tanımana engel değil. Konuşurken insanların neyden hoşlanıp hoşlanmadığına göre esprilerini ayarlarsan fazla gerginlik yaşanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

lost in ice bence en iyisi, direk mistik bir hava veriyor hatta sol üst köşeye lens effektini ekledin mi harika olur san ki mağara girişiymiş de güneş ışığı parlıyormuş gibi, bende bir 3dmax e başlayayım wc3 te ki o kaliteye ulaşana kadar durmam herhalde ah ah vaktimiz bol olacaktı...
Sosyal ağlarda paylaş

mexinth benim sronum tembellik, yoksa vaktim o kadar çok var ki :)

lost in ice a lense flare i düşünememişim haklsın, bi de en sevdiğim filterdır :)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...