Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Net Paticik Clanı

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

yaw daha onceki postumddada dedigimn gibi boyle bir clan varmı bilmiyorum ama yoksa neden kurmıyalım Battle Nette oyniyan tum arkadaşlar toplansak clanımızı kursak çok iyi olmazmı sadece 9 kişiyi ihtiyaç var clan kurmak için northrend serverı da öok uygun şu an eger takım oyununun sırrını cozersek ve turk zekasıyla birleştirirsek ladder ın en üst basamagina oturur altımızdakınıde kırarız be :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

hmm,yanlış anlamayın ama nie türk clanı illa?ben battle.nette oynuom,bütün clanlar efendi,bul kafadengi arklar,gir clanlarına,ama illa türk clanı,türk clanı,herkes efendi zaten nie böyle bir içe kapanma[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

türk kalanı israrı yok paticik klanı israrı var bu bir sonra battle nette bu kadar turk oynıyor ama hepsi ayri yerde onlari birlestirme cabası bu iki üçüncüsü ise ben kendimi ayni tarihi cografyayi kültür ve medeniyeti ve ayni dili paylaştıgım insanlarin yaninda normal olarak daha iyi hissediyorum[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

kasma dedıgım warcraft uzmanlaşması zor oyunladandır lancraftta nıye zaman harcıyalım battle net varken ve hızları cok ıyıyken battle net te oynuyorsan anlarsın ne demek ıstedıgımı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...