Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kasdav için sarki seçimi??

duende

Öne çıkan mesajlar

AOR bir parca calarsaniz bence gercekten sansiniz olabilir.
Magnum - Love's a stranger olabilir ya da Joe Lynn Turner - Endlessly. Ama bir sarki calip olayi bitirelim derseniz Journey - Separate ways'in etkileyemeyecegi kitle yok, ayrica vokalist ve gitaristi de helak etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 23 Ekim 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
yalnız şarkı uzunlugunun 4:30 dakikayı geçmemesi gerektigi gibi acı bir gerçek var. ne bokuma yarıyosa artık uzunlugu 4.30 çekmek.

4.30dan kısa olunca 11e kadar fln sürüyo uzun tutsalar sabahlamak zorunda kalırız
bu arada beatles - twist and shout nasıl olur??
tam klasik işte var mı bundan daha klasiği?[signature][hline]kanitlayabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Klişeleşmiş şeylerin dışında bişiler çalın...

Sert çalınki özenti gençlikten çok alkış alabilesiniz...

Sakın ama sakın teknik parçalar seçmeyin...

Asla Yüzünüzden tereyağı gibi gülücük eksik olmasın...

Asla 1. olabileceğinizi düşünmeyin.. ( Heleki para yedirmemişsiniz ASLA.. )[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

birincci olmak için değil 4000 kişinin önünde çalmak için katılmak istiyorum ben farklı bişeyler olmasını istediğim için eskilerden istiyorum söylediğim gibi ikna edebilirsem beatles - twist and shout[signature][hline][i]herkes bir gün yanlışlıkla bir asteroide düşebilir[i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 22 Eylül 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
biz zamanında learning to live çalmı$tık DT'den.heh.
gerçi sonra kavga çıkardıgımız için elenmi$tik.
onun icin sonucu bilemicem =)

harbi mi.iyi çaldınız mı izlemek lazım hehe :)[signature][hline]Love is the dance of eternity
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene
cranberries zombie
çalmıştı bi okul
herkes çoşmuştu o şarkıyla

yani gerçektengarip bi şekilde herkes katıldı falan millet uyuyodu uyandı vs.[signature][hline]Turuncu Pati... Ne o öyle beyaz, mor, eflatun, çingene pembesi pati fln ya.
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 27 Ekim 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
geçen sene
cranberries zombie
çalmıştı bi okul
herkes çoşmuştu o şarkıyla

yani gerçektengarip bi şekilde herkes katıldı falan millet uyuyodu uyandı vs.

Hehe haliyle ben çalmıştım davulcuları gelemediği için :) ahaha zombie olabilir bak her kasdav a bi zombie şart..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...