Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar benimde pre order da duruyordu 15 dakka oncesine kadar,birden payment unsuccessful oldu.Tırstım.mail geldi ,olmadı dediler.hemen ikinci kartı aktif hale getirdim ve mail attım ondan çekin diye.Mal mal beklerken bi da bakiim dedim statüsüme.adamlar ışık hızıyla çekmişler yeni aktive ettiğim karttan ve durum being packed olmuş.İngiliz kitap evi 49 küsür dolar çekmiş dediler,çocuk gibi mutlu oldum.
not:çoğu banka taksitli alışverişlerinizin taksit adedi ne kadar çok olursa olsun,hemen o anda toplam tutarı limitten düşürdüğü için kartlarınızda bu tür bir problem olabilir.Adamların amacı ilk başarısız çekim sonunda sizin orderınızı fırlatıp atmak falan değil.Ben sordum.24 _48 saat arasında bekliyorlar iptal etmeden önce.Sizde bu arada bankayla konuşup geçici limit arttırımı yapabilir yada başka bir kart bulup wallet'ınıza onu ekleyip,mevcut orderınız için o yeni kart aktiv hale getirebilirsiniz.Sakin olun,buraya kadar gelen iş bozulmaz merak etmeyin ama boş oturmayında
Sosyal ağlarda paylaş

Durun abi bırakmayalım bu işin peşini ben neme lazım diye bankanın adını falan verdim de kredi kartının daha ilk ayı ekstrem falan hiç bir şeyim yok benim. Of mıçtık ya çıldıracağım mail attım. Sana evimin resmini çekip yollarım artık moduna girdim adamlara cevap bekliyorum. Dökmediğim dil kalmadı yollayın şu oyunu bizim için manası büyük falan diyorum artık :P[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warri, 09 Şubat 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
Ya HSBC ciks banka ya o yapamıyorsa bizim İş Bankası nasıl yapacak tırstım şimdi...

İş bankası ve jet hızıyla oldu.

Bir arkadaşım Yapı Kredi sanal kart kullandı ama her gece 0 lanıyormuş limiti, o yüzden kabul etmediler, hemen kart no değiştirip mail attı, being packed şu an[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
said:
Warri, 09 Şubat 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
Ya HSBC ciks banka ya o yapamıyorsa bizim İş Bankası nasıl yapacak tırstım şimdi...

İş bankası ve jet hızıyla oldu.

Bir arkadaşım Yapı Kredi sanal kart kullandı ama her gece 0 lanıyormuş limiti, o yüzden kabul etmediler, hemen kart no değiştirip mail attı, being packed şu an

He ben de zaten Amerika'ya havale falan yaptım o zaman inşallah ya... Penthe öperim seni olursa :P
Sosyal ağlarda paylaş

Attığım maile cevap aldım. Mailde hatanın ne olduğunu kredi kartının limiti mi yoksa bilgilerinde mi sorun olduğunu sordum.

Gelen mailde verdiğim ismin kredi kartı sahibiyle uymadığını söylediler. Bende kredi kartının ismini yazdım tekrar e-mail olarak ama eğer card bilgilerini değiştirmem gerekirse siteden gg imkanı yok kredi kartını alamam babamın bi daha.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CraftedbyMalibu, 09 Şubat 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
Attığım maile cevap aldım. Mailde hatanın ne olduğunu kredi kartının limiti mi yoksa bilgilerinde mi sorun olduğunu sordum.

Gelen mailde verdiğim ismin kredi kartı sahibiyle uymadığını söylediler. Bende kredi kartının ismini yazdım tekrar e-mail olarak ama eğer card bilgilerini değiştirmem gerekirse siteden gg imkanı yok kredi kartını alamam babamın bi daha.

Abi, sen my details a babanın ismini yazmadıysan, tabi kabul etmezler.
Babanın adresi, babanın ismi yazmalı.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

tidus

dostum adamlara hemen mail at"i have just ordered my bank to open my card to international business.I would like you to retry to charge my card and not to cancel my order"
diye yaz
not:tabiki bankayla konuşup,yurtdışına açıldığının teyidini aldıktan sonra

[Bu mesaj CANKHAN tarafından 09 Şubat 2005 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Payment Unsuccessful diyenler
hic ben sictim yalan olurum demeyin direk bankanizi arayin
ben boyle boyle bir siparis verdim sendit.com dan bu siparise onay verilsin diyecksiniz sonra hemen [email protected] a mail atin konustum bankamla bidaha deneyin lutfen diye eger bunu cabuk yapmaz adamlara gec mail atarsaniz sizin icin hala ayri tutulan oyunu baskasina satacaklar . Hizli olun cunku adamlarin mail trafigi cok bugun en gec 6 gibi atmis olun derim[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warri, 09 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
said:
atahan, 09 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
ya bende bi tanıdığın kart numarasını verdim kart axess nasıl anlıyosunuz okeylendiğini bi sorun çıkarmı

sendit.com sitesine gir her dakika kontrol et yoksa bu zaman kadar etmedin mi?
nasıl kontrol edecez nereye bakacaz??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
said:
CraftedbyMalibu, 09 Şubat 2005 17:11 tarihinde demiş ki:

Gelen mailde verdiğim ismin kredi kartı sahibiyle uymadığını söylediler. Bende kredi kartının ismini yazdım tekrar e-mail olarak ama eğer card bilgilerini değiştirmem gerekirse siteden gg imkanı yok kredi kartını alamam babamın bi daha.

Abi, sen my details a babanın ismini yazmadıysan, tabi kabul etmezler.
Babanın adresi, babanın ismi yazmalı.

Abi adres falan tamamda isim olarak ne yazmışım sıkı durun : Malibu of abi kendimden utandım ya[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende hala stock diyo Kafayı kırdırtacak adamlar. Naapsam bilemiyorum. Bu arada farkettim bende isim bölümüne kendi ismimi yazmışım kartın sahibinin ismini değil değiştirdim hemen heeheh :)[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CANKHAN, 09 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
tidus

dostum adamlara hemen mail at"i have just ordered my bank to open my card to international business.I would like you to retry to charge my card and not to cancel my order"
diye yaz
not:tabiki bankayla konuşup,yurtdışına açıldığının teyidini aldıktan sonra

[Bu mesaj CANKHAN tarafından 09 Şubat 2005 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Çok teşekkür ederim CANKHAN attım bu mesajı adamlara.[signature][hline]This is my story!
This maybe our last chance.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...