Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Blinky, 09 Şubat 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
abı bırak onu hadı telefonu buldum telekom 2 adım yanımda ben yabancıyla hayatımda telle konusmadımkı.adam hi dese hede hodo dıe kalcam yaa lanet gun .

mail at o zaman hemen. bugün ellerinden geldiğince hızlı bakıyorlardır.
Yeni card nosunu girdim siteye, allaşkına ilgilenin falan de[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

yok çıkmaz korkmayın ha şimdi demiş ha yarın bugun olmazsa kesın yarın olur yani takmayın bu kadar kafaya sen pre order yapmıssın zaten bankadan ne gibi sorun cıkabilir visa kullanıyorsun banka hayır ben sana para vermıcemmı dicek yarına herkesin işi halledilir.[signature][hline]Retailde görüşürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Bu arada, sendit harika bir site.

Colin diye bir adamın başının etini yedik, onlarca defa mail attık, bi defa telefonla aradık Disappear ile.

Adam bizzat ilgilendi, son attığı mail de şuydu, ardından da shipped maili geldi zaten :

Thanks for your reply. The jpeg was fine, your order will be shipped out
soon too, we will e-mail you once it has shipped out.

I certainly hope you guys buy all your future games from sendit.com :)

Harbi müşteri hizmetleri çok ii adamların budur olay[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben de specialreserve.co.uk den 3 tane daha sipariş vermiştim zira sendit.com dan da 5 tane sipariş verdim fekat onların pre-order bittiği için specialreserve e başvurmak zorunda kaldım...sendit gayet güzel gidiyo fakat special reserve card payment failure dedi kıl oldum....[signature][hline]Prawler, 22 Eylül 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
valla benimki büyük ama abartı değil
Sosyal ağlarda paylaş

İçimden "Sendit" "Esen-Avaturk" karşılaştırması yapmak geliyo ama bizim firmalara ayıp olucak o yüzden es geçiyorum. :D

Sadece Esen Avaturk diil, Türkiye'deki bilimum internetten satış siteleri Müşteri Hizmetleri konusunda sınıfta kalıyor. WoW Türkiye pre-order işi tam bi fiyasko ona hiç değinmicem.

Ama sendit.com herkese hizmetleri ile parmak ısırtıyor. Bi dahaki siparişlerim (eğer olursa) kesin senditten olucak.

Edit: Ya ben WoWda Night elf olmayı düşünüyodum, nası olmuşsa paticikte de NE simgesi almışım. Nası oldu bu iş, ben ayarını yaptım da bunadım mı, yoksa admin arkadaşlara malum mu oldu. :-P

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose

[Bu mesaj DA2019 tarafından 09 Şubat 2005 16:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...