Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

bısı soracam sendıtden sıparıs veren arkadaslar hesabınızdan para kesıldımı kesılmedımı?? benımkınden hala kesılmedıde bıraz garıbıme gıtdı yanı yanı oyunun dagıtım gununde kesılecekse sakata gelebıırz para yonunden degılde adamar bankayı bulamaz baska sorun olur onun gıbı seyler bıde nasıl gelecek bıze acaba dıyorum gumrukden gırerken sorun fılan cıkarmı oyunu almamak gıbı fılan
Sosyal ağlarda paylaş

arada bir bakin bu sabah avaibledi hatta bi arkadas hemen damlayip aldi tahminen bir kota belirlediler ve bu doldugu zaman iptal oluyor buy ama biri pre orderdan vazgecince aciliyor sanirim . benim merak ettigim acaba bu adamlar bize cd keyleri yollarlarmi ya of yollasalarda oynasak 1 hafta beklemesek[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 07 Şubat 2005 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öle ama gercekten.bende ideefixe den ekran kartı bekliyorum yollar felç miş kargoya verememişler hiçbirşeyi.
Antalyamda mis gibi valla hava hafif sert bi soguk var ama olsun =)[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
atahan, 07 Şubat 2005 17:41 tarihinde demiş ki:
şipariş veren kişi ile kredi kartı nın sahibi farklı olsa bi sorun çıkarmı??

Ben bu soruyu onlara sordum. Eğer adres olarak olarak kredi kartınızın adresini (ekstre) verirseniz problem olmuyormuş. Benim verdiğim siparişlerdeki kontrol ettiler ve tamam dediler.[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu soruyu onlara sordum. Eğer adres olarak olarak kredi kartınızın adresini (ekstre) verirseniz problem olmuyormuş. Benim verdiğim siparişlerdeki kontrol ettiler ve tamam dediler.
ya ben annemim iş yerini adres verdim ama kart sekreterin işşallah sorun çıkmaz. BİDE BENİ HER KONUDA AYDINLATTIĞINIZ İÇİN TEŞŞEKÜR EDERİM.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana 4-5 kisi isim verdi.
Hadi isim bekliyorum 1 saate mail atıcam.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

Sendit firmasının sadece keyleri yollayacağını sanmıyorum çünkü keyler boxların içinde açmaları gerek yani kutuya hasar vermiş olacaklar ki bu da gelen paketi iade edilmesi için sebeb olur. Yani politikaolarak bence hayır diyeceklerdir.
Avrupadan bir ark bana keyi mail ile yollasa CD olmadan oynarım değil mi?[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 07 Şubat 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
Sendit firmasının sadece keyleri yollayacağını sanmıyorum çünkü keyler boxların içinde açmaları gerek yani kutuya hasar vermiş olacaklar ki bu da gelen paketi iade edilmesi için sebeb olur. Yani politikaolarak bence hayır diyeceklerdir.
Avrupadan bir ark bana keyi mail ile yollasa CD olmadan oynarım değil mi?

Evet zaten hayır demişlerdi buna.Bosuna mail atmayın.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...