Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl'yi öldürdüler mi?

WhiteRobe

Öne çıkan mesajlar

Beyler biliyorsunuz ki telekom en başından beri adsl uygulamasına sıcak yaklaşmadı.Ve onun satış rakamlarını da düşürmek için elinden geleni yaptı.Şu anki mevcut durum ve tarifeler hakkında bilgi almak için telekomun sitesine girdiğimde adsl linklerinin kaldırıldığını gördüm.Bu ne demek oluyor umarım benim bilgisayarımdaki bir hatadır çünkü burakın müthiş bir hizmeti adsl hizmeti aynı zamanda bence uygarlığın seviyesi.Telekom aptallıklarına yeni bir tanesini eklememiştir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ADSl nin o kadar kötü olması tabiki arıza yüzündendir herhalde ya çünkü hızlı olduğu açık bizimkilerin umursamazlığıdır herhalde.Şu portlar bizim buraya gelir inşallah.Gelse de açmazlar gerçi bizim semtin yarısında kablo tv var yarısında yok bu sorumsuzlukla ne olur ki.Dilekçe göndermek işe yarar mı acaba bu konuda?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
elesso, 29 July 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
dynamick o sorun senle ilgili olmasın,ben bakırköydeyim ve çok memnunum 0 kopma 0 loss,en ufak bi yavaşlama bile olmuyo[hline]..........

benden büyük ihtimal ama ne sorun olabilir yane dene dene oldum burda çözemedim[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maverick, 01 August 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
almayın adsl felan
kaplolar 14-15k ile dload edip 20 pingle dolanırken benim pingim min 60 ve dloadum ortalam 10-12k
3 kuruş için değmez
bi halt yok adslde boşuna port die beklemeyin

hatta bucak bucak kaçın bence[hline]Sic vic pacem, para bellum.

Nerde oturduguna bagli, Bakirkoy'de mesela aktif kablo cok kotu, dakka basi kesiliyor. Adsl aldim ben iki aydir bir kere bile kopmadi. Download hizi da 13 gibin.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...