Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Knight ( karakalem )

tharin

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık bir ay önce çizdiğim bi resim gerçi biraz sketch tarzında oldu ama yine de göstermek istedim. Brightness contrast ayarlarını vs tam yapamadım ps'de zemin gri oldu o yüzden. :) Tombo 0.5 2B ile çizmiştim yorumlarınızı ve yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum:

[Bu mesaj tharin tarafından 22 Ekim 2005 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle ejderhanın kafası ve adam çok güzel olmuş ama ejderhanın bacakları çok kalın, arka bacaklarını göremiyoz ve kuyruğu da çok "sademsi".[signature][hline]Haruka, 19 Kasım 2003 17:25 tarihinde, yabancı bir forumda demiş ki:
or even better..2 guys could dress up as Kyo and Iori from SNK, and if they have little kids..they could dress them up as fireballs and have them running around the con, bumping into people..
Sosyal ağlarda paylaş

elegelirlik bakımından cok iyi bence daha fazla ayrıntıya giremden düşük brightness/saturation pastel renklerle renklendirip gölge için hafif highlight'lar kullanırsan cok tatlı bi sonuc alırsın bence.

Ama renklendirmem diyosan böle kalsın[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle teşekkürler yorumlarınız için

said:
Kojiroh, 22 Ekim 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
Özellikle ejderhanın kafası ve adam çok güzel olmuş ama ejderhanın bacakları çok kalın, arka bacaklarını göremiyoz ve kuyruğu da çok "sademsi".

Ön bacagi perspektiften dolayı biraz buyuk yaptim ama fazla kacmis olabilir emin degilim :) Arka bacagi sol kanadin altindan cikiyor dikkatli bakarsan kuyruga falan ayrıntı eklemedim dedigim gibi calisma tarzinda oldu daha cok zaten orjinal resim ortalarda yok istesem de cizemem üstüne :P

said:
dory, 22 Ekim 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
golgelendirmesini accık daha yapsaydın daha bi elegelir olurdu, yine de senin çalişman fikirler senin ;) ellerine saglik

yukarıda dedigim gibi sadece temel bi cizim yaptım o yüzden golgelendirme yok yine de teşekkürler..[signature][hline]It's time for more experiments...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 22 Ekim 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
elegelirlik bakımından cok iyi bence daha fazla ayrıntıya giremden düşük brightness/saturation pastel renklerle renklendirip gölge için hafif highlight'lar kullanırsan cok tatlı bi sonuc alırsın bence.

Ama renklendirmem diyosan böle kalsın

Elegelirlik derken ne demek istediğini tam anlayamadım ama bilgisayarda üzerinde çalışmayı kastediyorsun sanırım daha önce renklendirmiştim bikaç resim ama çok uzun ve yorucu bir de ps konusunda herhangi bir eğitim almadığım için kendi başıma öğrene öğrene yapması da zor oluyor belki bikac tutorial yardimiyla olabilir ..
Sosyal ağlarda paylaş

eledelrilik derken dory'e demiştim ama nası bişey var aklımda dersen elegelirlik derken şöle bişey var. Böle havada değil,, o ejdrha nerde duruyo, o tepesindeki eleman ansıl öle duruyo elindeki ne böle gibi durumlar yok havada kalmamış figur.

Elde renklendir..., ben olsam kuru pastelle renklendiridim[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu

[Bu mesaj Cuce tarafından 22 Ekim 2005 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...