Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımda tek deger verdıgım sey kızım kayboldu

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

[spo1=Aşkım benim :P][/spo]
artık yorgunluktan bitap düşmüş topladı kenıdnı biraz biraz çalı süpürgesinin üstünde yatıyo rahat heralde :D[signature][hline][b] cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.

[Bu mesaj Fransuxa tarafından 09 Ekim 2005 14:19 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Geri geldiğine çok sevindim =o)
Eşşek sıpası işte bunlar böyle üzebiliyorlar =oP[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

aynı olay benimde başıma gelmişti ve çektiğin acıları sıkıntıları bende çekmiştim... ama sana birşey söyleyeyim bu tecrübe gerçekten önemli ev kedileri için, sokağa çıkmaları ve orayı öğrenmeleri...sonrasında hiç sıkıntı çekmiyorlar ve güzelce girip çıkıyorlar eve...iyi olmuş yani
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh cok saol : ))[signature][hline][b]cats rulz =)
bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacagım ; şu lanet kaderime sitemler edip tanrıya son defa yalvaracagım ; güzel gözlerin gelecek aklıma solup gideceğim en güzel çağımda ;sesin hep beni çağırdıgında , bu sokaklara haykırdıgında artık burada olmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya cekıyorum cekıyorum imageshack de kucuk gozukuyo buraya koyuyorum dana gibi :)[signature][hline][b]cats rulz =)
bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacagım ; şu lanet kaderime sitemler edip tanrıya son defa yalvaracagım ; güzel gözlerin gelecek aklıma solup gideceğim en güzel çağımda ;sesin hep beni çağırdıgında , bu sokaklara haykırdıgında artık burada olmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...