Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımda tek deger verdıgım sey kızım kayboldu

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa geçmiş olsun, umarım bulabilirsin kızını...

Konuyu bölmeden şunu da yazayım:
Pati pete tıkladım ve içeriye çay koymaya gittim, tabii ben gelene kadar Pati pet açıldı. İlk başta ki topiğin başlığını okudum (yani bu topic) "hayatım da tek değer verdiğim şey kızım kayboldu." yazısını görünce, kendimi kişisel de sandım ve patiden birinin kızı kayboldu sandım... Yüreğim ağzıma geldi.
[signature][hline]Unutulduğun Zamanlarda, Arkana Dönüp Bir Bak, Bakalım Neler Göreceksin...?
Msn Spaces
Sosyal ağlarda paylaş

bence geri doner =( uzme fazla kendini..[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

kedi sanırım o orc lord bide kediler daha çabuk bulabiliyo sanırım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Istanbuldayken Thalion kedisine bakıyordum Katie ye
Bir aksam aralık kapıdan kactı mahalleyi talan ettim.
3 gun gecti kalktım pastaneden puaça alacam sabah koru saat 7 civarı bir baktım Katie koşarak ve miyavlayarak sokağın bir ucunda bana doru geliyor. Ustume atladı resmen.
Yani hayvanlar bilirler bulurlar. Kimse almaz ise Kedin mutlaka dönecektir sen gözü dört aç yeter.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bulamadım malesef ; umudumu kestim artık . Artık hayatımda monitörün üzerinden gözlerime bakan , hasta olunca saclarımı yalayan kedım yok artık . Çok baglanmamakta yarar war . ßir hayvan bile olsa çok koyuyo çok .[signature][hline]cats rulz =) Almeida Uo Shard
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

ehe :D:D görseniz yorgunluktan nası bitkin anlatamam tırnakları fln kırılmıs yüzünde yara war bi tane düzelicek işte yavaş yavaş :D[signature][hline][b]cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...