Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6630 alcam

qsc

Öne çıkan mesajlar

Her topicte soluyorum aynısı.. Ne icin aldıgına baglı arkadasım belli ki sdece konusmak icin almıyorsun Muzik dinlemek mi? Film seyretmek mi? Cesitli Programları kullanabilmek icin mi?

Bunları bilmeden neye gore al yada alma diyebilir ki?

Ornegin: Muzik icin alıyorsan w800 tavsiye ederim...[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 14 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Her topicte soluyorum aynısı.. Ne icin aldıgına baglı arkadasım belli ki sdece konusmak icin almıyorsun Muzik dinlemek mi? Film seyretmek mi? Cesitli Programları kullanabilmek icin mi?

Bunları bilmeden neye gore al yada alma diyebilir ki?

Ornegin: Muzik icin alıyorsan w800 tavsiye ederim...

+1 biraz acıklayıcı olursan yardımcı olmaya calısırız..[signature][hline]Aklı ile övünen insan,hücresinin genişliği ile övünen mahkuma benzer
msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Nae, 14 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:

Ornegin: Muzik icin alıyorsan w800 tavsiye ederim...

müzik için alıncaksa nokianın N serisinde vardı bi tane(81yada 80di galiba yanlış hatırlamıosam)o beklenmeli bence.[signature][hline]Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle açıklayayım ben telefonu hem müzik hemde foto çekmek için alıorum.. asıl amaçlarım bunlar fakat fotğrafın kalitesi ii olsun istiorum.. fiyatta çok abartı olmasın 650 filan ideal 850 900 ytl aşar beni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zep, 16 Ekim 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
said:
-Nae, 15 Ekim 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
suan alınan spotların kaydı yapılmayacak

şuan alındığı nerden bilinecek peki ne fatura veriyolar ne başka bişe

Soyle bilecekler.
Adamlar suan kullanılan tum spotları testpit etmiş durumda 12 temmuz tarihinden sonra alınan spotlar o sistemde kaydı olmadıgı icin kayıtları yapılmayacak yapılan resmi acıklama bole.[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

eet k750i ler pahalı ama gerçekten hayvansı bi alet ses kalitesi mükemmel kamerasını tek geçerim 6630 a bi türlü ısınamadım görüntüsünden midir eşşek gözü diye tabir edilen kamerasından mıdır nedir tabi tercih senin telefonu kullanacak olan sensin ama almadan önce iyice bi araştırmanı öneririm pişman olmaman için[signature][hline]GALATASARAY

• Yeni Oluştur...