Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

carter'ı tanıyıpta yıldız oyuncu değildir diyebilcek biri warsa getirin anlından öpyim

PaPeRCuT

Öne çıkan mesajlar

beyler ben gruba yeni üye oldum haberim olsa muhabbete baştan girer we carter gibi birinin bu dünyaya bidaha gelemeyeceğini çok güzel kanıtlardım ama size sadece bikaç foto göstermek istiorum..sanırım yeterli olacaktır[signature][hline]I'm gonna run away and never say goodbye
Sosyal ağlarda paylaş

bir insan 4maç üst üste 40sayıyı geçerse we 4 maçıda kazandırırsa we bu adam takıma daha yeni gelmişse ben bu adama yıldız derim...ki daha rebound we asisst leri saymıorum bile...ben bu adamı yıllardır takip ediyorum we kesinlikle nba deki en iyi forwet(3) olduğunu iddaa ediyorum[signature][hline]I'm gonna run away and never say goodbye
Sosyal ağlarda paylaş

Carter iyi oyuncu ama herşeyden önce artist.

Takıma uyum sağlayamıyor ama eline top gerçerse mutlaka takım kazanıyor.Çok şahsi çok artist.O adamın olduğu yerde takım oyunu diye bir şey olamaz.

Ha oynamıyor mu bazen takım oyununun kralını yapıyor.

Attığı smaçlar kadar iyilerini görmedim /tamam gördüm baby jordan :) . Her şekilde Jordan gibi sayı yapabiliyor.Ama Jordan'dan tek eksiği şahsi oynaması.

Carter adam değil bu konuda ama adam edilebilir :)[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies

[Bu mesaj DarKRideR tarafından 23 Ekim 2005 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...