Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Dünya Savaşı Meraklılarına

Koray

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, 2. Dünya Savaşı'na ilgi duyuyorsanız size Türkiye'de örneği olmayan bir site öneriyorum:
http://www.nazialmanyasi.com
Bu adrese girip forumumuza üye olup 2. dünya savaşı hakkında pek çok bilgiye ulaşabilir yada bizzat kendiniz bilgi gönderebilirsiniz. Ayrıca üye olduğunuz takdirde sitemizin downloads bölümünde bulunan filmleri, oyunları, müzikleri ve dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Resim galerimizdeki resimleri de indirebilirsiniz. Sitemiz bir tarih, eğitim, araştırma sitesi olup hiçbir siyasal, anti-semitik veya faşist oluşumla alakamız yoktur. Sayfalarda kullanılan semboller tarihi semboller olup hiçbir hiçbir ideolojik amaç gütmemektedir. Üyelik ücretsizdir.

http://www.nazialmanyasi.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

bunu yazdılarya tamam artık, herşeyi serbest kıldı forumda..[signature][hline]I still feel the pain..
I still feel your love..
I still feel the pain..
I still feel your love..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odim, 24 Ekim 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
guzel bı sıte olmus ellerınıze saglık tebrık edıyorum paylaştığın ıcınde tesekkurler

Üye olmak istemez misiniz? Eğer üye olursanız bedava download imkanlarından ve çok daha fazla bilgiden yararlanabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu açılmamışmıydı yaw?[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

soğuttular beni girmem bi daha oraya[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 24 Ekim 2005 17:41 tarihinde demiş ki:
soğuttular beni girmem bi daha oraya

Hangi sebeple soğudunuz? Site yeni bir yapılanmaya gitti ve köklü değişikliklere uğradı. Foruma aktif şekilde katılmanız şart değil. Üye olarak forumdaki bilgilerden ve download imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Koray, 24 Ekim 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
said:
Eternalus, 24 Ekim 2005 17:41 tarihinde demiş ki:
soğuttular beni girmem bi daha oraya

Hangi sebeple soğudunuz? Site yeni bir yapılanmaya gitti ve köklü değişikliklere uğradı. Foruma aktif şekilde katılmanız şart değil. Üye olarak forumdaki bilgilerden ve download imkanlarından yararlanabilirsiniz.

hmm. tekrar girdim bakıyorum[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir site ama eklemeden edemeyeceğim :) ;

Tarafsız bir tarih sitesi yapsaydınız daha iyi olurdu.İçeriği tam olarak bilmiyorum bamadım ama görünüşe bakılırsa hem adresten hemde ana sayfadan Alman Kuvvetleri'nin tarafında bakılmış savaşa :)[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

Forum kısmında müttefik devletler, savaş suçları alternatif tarih, 2. dünya savaşının günümüze etkileri gibi savaşa Alman kuvvetlerinin gözünden bakmayan bölümler de mevcuttur. Ayrıca foruma üye olan herkes forum kurallarını ihlal etmediği sürece fikirlerini özgürce dile getirebilir. Alman karşıtı yada Alman yanlısı olmak bizim için önemli değildir. Bizim için önemli olan fikirlerimizi dostça paylaşmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...