Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Portakalın Başına Gelenler.

Davion

Öne çıkan mesajlar

@Mille & Gothic; bir topicten rahatsız olursanız basarsınız şikayet butonuna, haklı olduğunuza inanırsak gereğini yaparız olur biter. Ancak o topice veya topici açan üyeye laf atmaya başladığınızda -hele bu üslupta- yaptırım topici açana değil size yönelik olur.

Saldırganlığın lüzumu yok, sadece son 24 saatte 98K+ sayfa gezilmiş bu forumda; eminim siz de biraz gezerseniz sevdiğiniz bir topic bulursunuz, ama bulamazsanız açın yenisini, kurallara uygun ise kimse engellemez.
Sosyal ağlarda paylaş

@Nefr benimki saldırganlık değil kurrallar uygunusz bir davranışı yok yasa boşlugundan yararlanıyo gibi bişi biraz yavaşalsın diye uyarı amcı ile şeeetim[signature][hline]Janitschar, 11 Eylül 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Orkun konu dışının içine ettin gerçekten, o kadar da konu dışı değil burası ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 22 Ekim 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
DAVİON YETER ABİCİM FORUMTR NİN GARİP OALYLAR KÖŞESİNDEN ALIP BURAYA KOYMAYA DEVAM EDERSEN SONUN HAYRI ALAMET OLMAZ BUNU BİL

Bağırmadan, doğru dürüst yaz ne yazcaksan. Kimse senin hezeyanlarını okumaya girmiyor buraya. Adamın yazdıkların beğenmiyorsan okuma, şikayet et, vs vs. Ama burda dırdır etme.[signature][hline] Türk Oğuz Beğleri budun eşidin! Üze tenri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilinin torunun kem atatı?
IllidanStormrage, bi zamanlar demiş ki:
Dinciler nefes alıyo ooo ozaman biz almamalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

ama hakikaten baydı ya[signature][hline][b]cats rulz =)
bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacagım ; şu lanet kaderime sitemler edip tanrıya son defa yalvaracagım ; güzel gözlerin gelecek aklıma solup gideceğim en güzel çağımda ;sesin hep beni çağırdıgında , bu sokaklara haykırdıgında artık burada olmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

bir insanın fazladan topic acması bazılarına tuhaf geliyor galiba ben orasını anlamadım olayın. $ahsen ben sadece bu foruma giriorum , bence birileri bilmemne.com/forum x.com/forum gibi bilimum yerlerden birseyler getirirse bir sorun yaratmaktan ote foruma renk katıyor. Cunku diger foruma acan insan evladı actıgı seyin paylasılmasını istedigi icin koymus oraya .. Eh orda da paylasılıyor , burda da paylasılıyor buna neden karsı cıkılıyor anlamadım.

Arkadasın actıgı topic'te hic kimsenin ırkına , dinine hatta anasına babasına , kendisine vs. hakaret iceren en ufak nokta bile yok iken, bir kac kisinin garezi yuzunden topicin icine edilmesinin sebebiyeti nedir yani ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 22 Ekim 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
ya size ne arkadaşım adam istediğini yapar istediği konuyu açar konu dışı kurallarına uyduğu sürece.
madem beğenmiyosun şikayet buttonu var orda ona bas

önceden de Tyrande diye bir arkadaş vardı aynısı ona da yapıldı ben o adamı harcandığı kanaatindeyim.
Yazık etmeyin insanlara.
birilerine tepki vererek dikkat çekmeyin.

önceden de yazmıştım ama hala insanlar anlayışsızlıkta dewam ediyor.
Arkadaşım sonuçta o da senin gibi bi forum kullanıcısı istediği kadar başlık açar istediği gibi cevap yazar
aç paticik kurallarını oku orda bkz:pati kuralları
yani bu kurallara uyduğu sürece kişi yazdığı herşeyden kendi sorumludur.konular hakkında veya yazılar hakkında birilerine ahkam kesmek bişeyi değiştirmez.beğenilmeyen yazıları veya kurallara uymayan şeyleri burda şikayet buttonuna yazabilirsiniz.

ayrıyetten adama ben greğinden fazla baskı yapıldıgını dusunuyorum.Peki bende istediğim gibi sizi fazla baskınızdan dolayı şikayetmi ediyim
Hayır!
neden çünkü öyle bi kural yok.
bu adamın istediği kadar konu ve yazı yazmasında da aksi bi kural yok.
istemediğiniz topiclere bakmayın bence.[signature][hline]Night Elf - Druid lvl 17 ( Kulak )
daha yeni başladım ezmeyin =)
Sosyal ağlarda paylaş

gothic harbi boş adamsın. İstediği forumdan çalar çalmaz seni dert etmez. Ben görmemiştim bunu bak gördüm mutluyum- happy for the first time

şikayet ediyorsakta butona tıklarız[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

bu kameralar aşmış oluyor zaten. bunun gibi bi kaç tane daha resim görmüştüm. birinde mermi dumanın içinden geçiyordu. Oldukça ilginç görüntüler oluşuyor geçerken.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

ehe onun portakal olmadıgı o kadar açıkkı insanları mal yerine koymak resmen bu yapılan.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca ilk 3 resimde destek düz
son 2 resimde ise yuvarlak

onun dışında bu kadar hızlı seri çekim yapan bir kamera farklı çözünürlüklerde mi çekicek o kadar fotografı

bunları ayırsak bile
fakeler[signature][hline]Turuncu Pati... Ne o öyle beyaz, mor, eflatun, çingene pembesi pati fln ya.
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 4 resim portakal ve ayrı atışlar gibi gözüküyor (portakalın duruşuna dikkat ederseniz)

diğer ikisi birbirinden ve portakaldan ayrı atışlar ve portakal değil sanırım.

ek: bu çekimin yüksek kalite ile falan alakası yok. daha önce balonlusu da yayınlanmıştı ve 200$lık kamera ile bile çekmek mümkün. önemli olan bunu karanlık odada ve özel bir flaş düzeneği ile yapmak. silahın ya da tüfeğin tetiğine bastığınız anda flaş tetiklenip kapanırsa o anlık parlamada sadece bir kare yansıyormuş sanırım. araştırırsanız balonlu olanlar çook daha güzeldi.
[signature][hline]anonymity brings out the worst in people
BandRoLL

[Bu mesaj Mum_Chamber tarafından 23 Ekim 2005 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mum_Chamber tarafından 23 Ekim 2005 00:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...