Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakan Attan Düştü

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

Tek bi şi soyliyim Amerika karşıtları için şu Suleymaniye olayı ile ilgili. Bende isterdim ki ordan askerlerimiz tutuklanınca çuvalla alınınca gidip dagıtıp çıkalım Irak taki tum amerikalıları ama biz şu an ekonomik çokuntu içindeyiz yani IMF ye mecburuz başka para kaynagımız yok. IMF yide Amerika yonetiyo ve Dunya bankasınıda biz orda amerikayla bir aksi durumda bulunsaydık bize gelen krediler kesilir amerika amborgo uygular falan filan. eger biz ekonomi durumu iyi bir Rusya veya Almanya gibi olsaydık onlar zaten bizden izinsiz Iraka bile giremezdi işte bizi Amerika ya mecbur hale getirenler utansın. Bu hükümetin suçu degil daha oncelerin suçu. ayrıca bir cevapta başbakana eski geçmişinden dolayı kızanlara vericem. Ben eskiden degil şimdiden bahsediyorum.şimdi bence iyi yuruyo. Ben 20 yaşıma gircem omrumce ilk defa ayda bir Ulusa Seslenişş yapan bi başbakan gordum.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

Trugut özalda yapardı elınde meşhur kalemıyle halka seslenişi :D
ben de başbakanın geçmişini unutmak istiyorum hatta insanlar degişir diyebiliriz ama adamın kaseti cikti resmen zamanında laik oldugumuzu soylemiş olabiliriz o zaman şartlar oyle gerektirdigi icin soyledik demesiyle tum guvenımı sarstı sulaymanıye olayında ise sessiz kalmasi kotu oldu yanı amerikadan ozur talep edebılırdı olaydan kac gun sonra Genelkurmayın baskısıyla dıck cheny ı aradı ve gene gnelkurmayın ona ogrettıgı bır lafla Dick Cheny benim bir haberim yok dıyınce orada yetkılı kım benı ona baglayın demesı gercekten cok ıyıydı hakkını yememek lazım[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

genelkurmay başkanı şu anda çok şahane babamın arkadaşı oldugu için soylemiyorum valla :D yaw tam TSK ve turkıye cumhurıyetını yakışan bir lider adam kaç yaşında denızaltıya bındı jet bile kullandı jettende düşmedi ayrıca :D at mı daha zor jetmi derseniz jet derim tabiki :D adama bir soru sordular efendim genç subaylar hukumetten rahatsız dıye soylentıler var sızın dusuncelerınız nelerdır dıye herkes yok oyle bırsey demesını beklıyor adam dakkadanak Sadece genç subaylar degil yaşlılarıda rahatsız demezmi ben anında koptum orda ayrıca ABD ye Kuzey ırakta kurulucak bir kurt devletı Turk Sılahlı Kuvvetlerı için savaş sebebidir diyende o askerler konusunda görüşmeleride o yaptı ayrıca son anda hava sahasını ABD ye o açtırdı yoksa ABD ile kafa kafaya geliyorduk[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...