Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de en çok taktığınız adam kim ?

_BugsBunny_

Öne çıkan mesajlar

artık oyunun toku cıktı diyorum ben

humman olmak acayip zor 1 vs 1 yakaladıgın adamların tepesinde bi anda 30 40 tane humman cöküyo yada orc ların party sinin arasına düsüyosun bi anda etrafında bir allahın kulu olmuyo

orc olmak da tabiki zor hemde ne bicim ama adamlara helal olsun cidden o kadar kargasanın arasından sıyrılıp town bastılar bundan gayet zevk aldım kaybettigim npler helal olsun atık cz nin toku cıktı dedgim gibi orc başına 20 humman düsüyor deli oluyorum arada birini alabilirsen ne mutlu sana alamassan klavyenin parcala :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
makromedya, 24 Ekim 2005 10:53 tarihinde demiş ki:
lord_mozarta takmış durumdayım olmaz böle bi yaratık safi onu kesebilmek için item düzüyorum şu an ama kendisine saygım sonsuz gerçekten çok iibi oyuncu vede tek başına pianayı basacak kadar cesur saygılar :DDD

Ben town dayken lvl kasarken o zaman EK daydı o warrior yokdu adam gidiyodu topluyodu harpy leri mage ler tp ediyodu onu oda geri gelip başlıyolardı harbi bu oyundaki %100 oyuncu yapımı 70 lerden biri o ve adam TOWN ın birinci clan a geçtikten beride pk yla alakası olmadı ve hep lvl kastı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...