Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sürekli acılan sayfalar

_Rion_

Öne çıkan mesajlar

oyunda yada degilken sürekli hiç exp acık deilken bile sayfa acılıyor bu gün basladı bi program yükledim fraps die sanırım onunla oldu
nasıl kesebilirim bunu oyunu alta atıyor sürekli ve bi kere hiç kapatmadım bi baktım 14 tane olmus delirmek üzereyim yardım pls[signature][hline]Old Kingdom...
Sosyal ağlarda paylaş

bndede var o tür bi sorun. sürekli araç çubuğunda net offers die bi sayfa açılıo kendi kendine, kapatıorm tekrar açılıo onu nası kapatabilirm?
banada yardm pls.[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekip de gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

fraps kesinlikle adware, spyware gibi programlar içermiyor..

başlat-çalıştır-msconfig yap. başlangıç bölümünde bilmediğin, tanımadığın bi program varsa tikini kaldır, uygula de kapat sonra res atsın, düzelir büyük ihtimalle backgroundda çalışan bi program var[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın

Storm UO - Seer Sorrowful

[Bu mesaj PrudenT tarafından 22 Ekim 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PrudenT, 22 Ekim 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
fraps kesinlikle adware, spyware gibi programlar içermiyor..

başlat-çalıştır-msconfig yap. başlangıç bölümünde bilmediğin, tanımadığın bi program varsa tikini kaldır, uygula de kapat sonra res atsın, düzelir büyük ihtimalle backgroundda çalışan bi program var

cok tesekkurler arkadasım dediini yaptım su anlık bi problem kalmadı[signature][hline]Old Kingdom...
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=65281 Burada konu baslıgı olan ve http://www.crackfind.com/test.php su siteden indirilen tüm programlarda spy giriyor.Oradaki yoneticilerin bunu kaldırması gerekte cunku site eskiden boyle değildi su anda bu durumda bana key logger gelmişti bu siteden.Dikkatli olun.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın sorunu bitti :D. makinende her zaman bulunsun derim:

hijackthis
ad-aware 6 professional + ad-watch açık olcak
webroot spysweeper
spybot search & destroy
microsoft antispyware
trojan remover
+ 1 de sağlam virüs programı (kav, panda vs)

bunlardan ad-watch hep açık kalacak- diğerlerini başlangıçtan kaldırabilirsin, ama tabi kav vs. yüklersen onlar da açık kalacak. bu programlarla sorun yaşayacağını zannetmiyorum, çünkü biri bulamazsa öteki buluyor olay bitiyor :D. ayrıca avast da iyidir[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın

Storm UO - Seer Sorrowful
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...