Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım...

fortinbras

Öne çıkan mesajlar

said:
fortinbras, 28 July 2003 12:28 tarihinde demiş ki:
beyler atlanticte scribe charım var 55 inscription recall yazıyorum vendora satıyorum playerlara satmak daha mı mantıklı oside ve satarsam tanesini kaçtan vermeliyim?[hline]Solid Snake
Damien app mage (Europa)

freddie var atlanticde o yardim eder[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 28 July 2003 15:37 tarihinde demiş ki:
said:
fortinbras, 28 July 2003 12:28 tarihinde demiş ki:
beyler atlanticte scribe charım var 55 inscription recall yazıyorum vendora satıyorum playerlara satmak daha mı mantıklı oside ve satarsam tanesini kaçtan vermeliyim?[hline]Solid Snake
Damien app mage (Europa)

freddie var atlanticde o yardim eder[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

Ehehe evet evet aslan freddy(freddy11miydi 12 mi enson bir daha bilgisayar format yerse freddy13 olurmu acaba) o yardim eder :D

[Bu mesaj Whitehaven tarafından 28 July 2003 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saolun peki bir sorum daha var oside stat artışı biraz yavaş galba gunde en fazla kaç stat kazanabiliyiroz bi de str ve dex kasmak için neleri oneririsiniz yai, dummye vurunca artıo bzn ama 15 dakkada bir deniyorum ztn oyleymiş galba gain olayı bzn vurdummu int artıo flm bi gariplik var yani dex atıo vs vs,kolay yolu ya da kesin yolu var mıdır varsa soylerseniz sevinirim... bir de paladin skill i olan chicalry nasıl artar o kitaptaki buyulerle mi çalışıcaz yoksa başka bir yolu var mı?[hline]Solid Snake
Damien app mage (Europa)
Sosyal ağlarda paylaş

15-20 dakika'da 1 stat alırsın. günde toplam 11 stat alabilirsin. skill almadan stat alamazsın. yani skill kilitli olmamalı.

istediğin statı almak için diğerlerini kilitleyebilirsin. böylece sen açana kadar sadece o stattan gain alırsın.

genelde uygulanan yöntem, 20 dakikada bir armslore yapmak. stat-cap dolduğunda da armslore skill'ini düşüşe geçirmek.[hline]Her hakkı mahfuzdur. © 1970-2003
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...