Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu forum Da NE ola Ki?

Michael_Dark

Öne çıkan mesajlar

Tamam imzayı ilk fırsatta halledecem
Şu avatarı çok seviyorum
http://members.lycos.co.uk/wrangler1/images/avatars/gallery/1/decks.gif

Hoş kalın boş kalmayın[hline] Yaz günlerinde bir ejderha alevi kayardı saçlarından / Gözlerindeki ışık yüreğime yansırdı geceyarısı uykusuzluğumda
Gölgen çıkmazdı rüyalarımdan sabaha karşı uyuya kaldığımda / Ve sen hayâllerimdeki çiçektin, kırmızı "gül"dün
Anlattığımda bana pembe dudaklarınla güldün / Sen gülmedin aslında Yüreğime dikenini sürdün
Sosyal ağlarda paylaş

Tam chat yapar olduk
En iyisi ICQ verem
Aslında şu an online değilim.Her zaman da olmam ama olsun
73939602 - Not InLOVE

Kalın sağlıcakla Sallanın salıncakla[hline] Yaz günlerinde bir ejderha alevi kayardı saçlarından / Gözlerindeki ışık yüreğime yansırdı geceyarısı uykusuzluğumda
Gölgen çıkmazdı rüyalarımdan sabaha karşı uyuya kaldığımda / Ve sen hayâllerimdeki çiçektin, kırmızı bir "gül"dün
Anlattığımda bana pembe dudaklarınla güldün / Sen gülmedin aslında Yüreğime dikenini sürdün
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 31 July 2003 12:47 tarihinde demiş ki:
official açıklama:
"forumumuzda normal kullanıcılar için avatar kullanımı yoktur. avatar hakkı sadece görevlilere ve özel durumu olanlara verilmektedir."

yani:
"kermit, yeni üyemizi kandırma artık."

Canın sağolsun dostum

kermit gözüm ne iş?[hline] Yaz günlerinde bir ejderha alevi kayardı saçlarından / Gözlerindeki ışık yüreğime yansırdı geceyarısı uykusuzluğumda
Gölgen çıkmazdı rüyalarımdan sabaha karşı uyuya kaldığımda / Ve sen hayâllerimdeki çiçektin, kırmızı bir "gül"dün
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 31 July 2003 12:50 tarihinde demiş ki:
said:
Emaleth, 31 July 2003 12:47 tarihinde demiş ki:
"kermit, yeni üyemizi kandırma artık."

çok güldüm ama ya biraz daha devam etseydik :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

:(

Ben şairim dostum
Kalbim çok hassas

Bir süreliğine hoşçakal[hline] Yaz günlerinde bir ejderha alevi kayardı saçlarından / Gözlerindeki ışık yüreğime yansırdı geceyarısı uykusuzluğumda
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...