Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn paralı oluormuş haberi olan var mı?

fr_hOoT

Öne çıkan mesajlar

yalan yalan. kandırmışlar seni.

forward mail gelmiştir sana. inanma =)

daha önceki konularda da tartışıldı zaten. biraz oku onları :)

ya da üşeniyosan şunu diyim : msn paralı olsa, kim kullanır? kimse. büyük ihtimalle herkes icq, yahoo m. a geçer. msn kendi kendini katletmiş olur. Reklamlardan kazanıyor zaten.[signature][hline]Swansong for the Wish of Night
God it hurts, give a name to the pain
Our primrose path to hell is growing weed
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hatta su ana kadar diyelim 5 aydir MSN kullaniyorsan, ay basina gecikme payi odeyeceksin 10$ gibi bir sey ay basina...
Mesela ben 4 yildir MSN kullaniyorum yaklasik 500$ gecikme payi odeyecem, yoksa mahkemeligim..
Di mi...

Not: Bunu da forward mail mis gibi algila yay herkese... ne kadar kek adamlarisiniz[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 20 Ekim 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
Evet hatta su ana kadar diyelim 5 aydir MSN kullaniyorsan, ay basina gecikme payi odeyeceksin 10$ gibi bir sey ay basina...
Mesela ben 4 yildir MSN kullaniyorum yaklasik 500$ gecikme payi odeyecem, yoksa mahkemeligim..
Di mi...

Not: Bunu da forward mail mis gibi algila yay herkese... ne kadar kek adamlarisiniz
benim msn açılmıo bende öle bişe dediler dedim bakaım öle bişi var mı ondan dolayı:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 20 Ekim 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
fr_hoot biz patide genel olarak bir ustteki mesaj icin quiote kullanmayiz...

eet ayrıca quote de kullanmayız.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

yok öle bişi yaa inanmayın
daa öncede geldi böle mailler bide diolar "önce gelen şakaydı bu seferki gerçek" ahah hadi yaa
lol:D[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekipte gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

paralı değilde msn de cam açınca kota doluyo mu arkadaş doluyo felan filan dedi bende ne alaka oldum varmı bilgisi olan .[signature][hline]2pac
erkek adam renkli takım tutmaz . . .
[b]KaVGaYSa KaVGa DeDiK !! ÖLüMSe öLüM DeDiK !! BeŞiKTaŞıN uĞRuNa Ne CaNLaR FeDa EttiK !! BeŞiKTaŞLı DoğDuK Biz.. BeŞiKTaŞLı öLeCeĞiZ !! ÖmrüMüzün SoNuNa DeK !! HeP SeNi SeVeCeĞiZ !! BEŞİKTAŞ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...