Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağzım açık kaldı!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Bu çocuktaki heyecana bayılıyorum,bence şahane bir tad getirdi foruma...
Hani yazıda manalı bir tek taraf yok ta,en son şu rezleme olayında düşündükçe kopuyorum...

CZ de adam sizi kesiyo,kestikçe de akabinde rezleyip bi daha,bi daha kesiyo (ulam sahneyi kafamda canlandırdıkça bile gülmekten yarılıyorum) sen de Ok e basıp kendi townında doğacağın yerde,habire herifin rezlemesini bekliyosun,hatta ben nasılsa yanmışım misali olayı kabullenip milleti yaklaşmayın mı diyon :D

Hay sen çok yaşa yahu...
Askerlik tabiriyle...
Devam...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pek bi yalan geldi bana.. o da civciv deildir knight iconları civciv işaretidir

İşte budur. Helal dostum sana.

Sonuç olarak her civcivi civciv sanmamak lazım.
Bir ara The_Others ta her kişi parti başkanıydı :) çok komikti.[signature][hline]Kahrolsun Kempire / Kompire
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız arkadaslar bılıyosunuz cıvcıv ısaretı fılan dıonuzda aranızda orc championu yada human champıonu gormeyenler var herhalde...Cz de hıc denk gelmedınız galıba 2 darbede dm yı ındırıyor bu arkadaslar yanı gmler..bılıyosunuz gm ler bu oyunda herseyı yapar..bunun baska bı acıklaması da yokh..Bu dedıgım ıkı sahsıyete denk gelmeye calsıp ısleyın bakalım ama dıkakt edın orcsanız orcu humansanız humanı ızleyın yoksa basınıza gelceklerı tahmın bıle edemessınız.. ben gozumle dm ı 2 vurusda aldıgını gordumm..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hunhar, 19 Ekim 2005 02:38 tarihinde demiş ki:
yanlız arkadaslar bılıyosunuz cıvcıv ısaretı fılan dıonuzda aranızda orc championu yada human champıonu gormeyenler var herhalde...Cz de hıc denk gelmedınız galıba 2 darbede dm yı ındırıyor bu arkadaslar yanı gmler..bılıyosunuz gm ler bu oyunda herseyı yapar..bunun baska bı acıklaması da yokh..Bu dedıgım ıkı sahsıyete denk gelmeye calsıp ısleyın bakalım ama dıkakt edın orcsanız orcu humansanız humanı ızleyın yoksa basınıza gelceklerı tahmın bıle edemessınız.. ben gozumle dm ı 2 vurusda aldıgını gordumm..

benim dedigimde human champıon du..[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Beyne giden kandamarlarında oluşan tıkanmanın sebep olduu alerjik ve antiklınik aynı zamanda hiperaktif bir etkinin sonucu olarak oluşan moronluğun ke ile tepkimesinden oluşan bir çeşit virüstür arkadaşın başına gelen sen bi hocaya git kenini ve pc yi okut üflet bööle şeeler olmaz bi daha[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

iyi rüya gormussun bilgisayar basında. bundan sonra zamanında uyu[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 20 Ekim 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
ustundekilerin goblin oldugunu nasıl anladın

belki charda x-ray gözlük vardi yargilamayin adamı zuahahhaahhagagaggasıdasföjkasdşflşajgjgjşalşajşsdfş

[Bu mesaj ewon tarafından 20 Ekim 2005 16:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
demise666, 19 Ekim 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
Beyne giden kandamarlarında oluşan tıkanmanın sebep olduu alerjik ve antiklınik aynı zamanda hiperaktif bir etkinin sonucu olarak oluşan moronluğun ke ile tepkimesinden oluşan bir çeşit virüstür arkadaşın başına gelen sen bi hocaya git kenini ve pc yi okut üflet bööle şeeler olmaz bi daha

muazzam bir teşhis döktör bey. hastanın komplikasyonları tamamladıysa bagsurundaki soruna rektal muayene yapmak ister misiniz?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...