Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağzım açık kaldı!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Cz de yolda gidiyordum civciv çıktı bitane ama ne civciv pelerin melerin böle cihitin goblin giymiş elinde son model silah üstüne insan benden yana baktım arkadan 4 org ona dalıyo benim yanımda 2 insan vardı.orgların saldırdığı adam bize daldı!üstüne insan bide herkez onu kemey çalışıyo sonra aniden org oldu(ağzım açık kaldı o sırada)ama baktım bana 50 koyuyo saldırdım ona 1000 çakıyom şeridin %1 i gerilemiyo sonr abaktım geldi bana 3432 kodu ağzım açık kaldı sonra durdu kimseye saldırmıyo bizde ok basmıyoz herkez geberdi şaşkına döndük orglarlan konuşuyom nasıl oldu anlamadım o sırada naiden dirildik 2 kez kesi 100 np aldı benden şaşkına döndüm kafam manyakladı orda öle durdum ben bu şekilde 1000 np aldı resime basıyorum çekmiyor foro çalışmıyor aklım uçtu gitti resliyo kesiyo resliyo kesiyo kafam afallak oldu gm midir nedir manyak oldum sonra yaratık oldu aniden death ordan geçen bi 6 kişi vardı harpy e gidiolardı sanırım baktım death olan adam onları kovalıyo isminide dorgon tohot yapmış onlarda bos zannetti daldı geberdi sonra insan oldu onları gebertti aklım almadı böle şeye aklım almadı şokey oldum o anda!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hadi lvl i yüksekti cz ye girdi lvl düştü desek civciv simgesi gelmio :D arkadaş emrah tan belliki tırlamışım şarkısını dinlio heralde :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 87xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahahaha ezikliğin bu kadarı kardeş git oynama bu oyunu :D:D örende qel ![signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 16 Ekim 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
böle cihitin goblin giymiş

Adam gelirken adamın üzerinde "This man has CHITIN GOBLIN! Beware :-O" diye bi notice geçti dimi?

Bende öyle düşünmüştüm...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

babalar yalansa çarpılayım başında bi clan vardı ingilizce düşük bende bi kısmını çıkara bildim ezig siken gibi bişi idi ama ismi baya uzunda yalansa çarpılayım!!!!!!orc lan konuşuyom adam beni res liyor kesiyor diğerlerine az bağırmadım kaçın diye onlarda geberdi yalansa çarpılayım!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Agalar inanmıonuz galiba kendim saldırdım bi ara bi milim oldu baktım biz vurdukca onuki yukselio bizimki azalıo sonrası bu olay oldu şaşkına döndüm cin çarptı sanki öle bi haldeydim cafedekiler bana bakıyo sonradan geldiler onlarda tuzağa düştü.[signature][hline]Fen hocları=iyi
Mat " =Kafa şişirir
Sos " =Kemik Kıranlar klbu üyeleridir
Turz " =Turistik yerledeki kızları merak sardırırlar
Trafik " =İçimizde trafik canavarına çık derler!
İng " =Gavur çenesi çalarlar!
Türk " =2 madalyalı yüzleri vardır.1 yanı iyi 1 yanı kötüdür.ikiside etkili olur
Vatandaş cart curt hocaları=Demokrasi memokrasi hak mak traş işleri konuşurlar.Yok vergi imiş cart curt

Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi atmış gibi gözüküo ama bazen gmler yapıo böle cinslikler. Bi keresinden cafede sabahlıyoz ben uyuya kalmışım arkdaşım kaldırdı bak gm die. Baktım bi tane insan mage üst full complete 3 nova atıyor(ko zamanı skill bug die bişi yoktu) orc townın önüne gitti bu orclar buna dalıyolar canı azalıyo tam ölcek derken hhoop tekrara fulleniyodu canı.Sonra bi nova attı tüm orcları kesti.Ben hemen lavaboya koştum rüya mı görüyorum acaba die yüzümü yıkadım geldim adam dewam ediyodu rüya diiildi yani :-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...