Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acemiden 2 soru

ElvisTR

Öne çıkan mesajlar

1)Arkadaşlar resimde işaretlediğim bölüme nasıl item'lar alabiliyoruz ? Bunun için belli bir lvl'a mı ulaşmak gerekiyor ?

2)Diğer sorum da, oyunu ilk açtığım günlerde yanlışlıkla "beginner quest" gibi bir quest almışım. Quest listemde aktif görünüyor ama nereden aldığımı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Sosyal ağlarda paylaş

ilk sorun cape görevi yapınca clan başkanı oraya cape i koyuyor biliyorum... 2. sorunu biraz daha açabilir misin? birsürü beginer quest war beginer helper sa yani civ civin çıktıysa lvl 30 olunca sana 500k para veriyor[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 21 Ekim 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
ilk sorun cape görevi yapınca clan başkanı oraya cape i koyuyor biliyorum... 2. sorunu biraz daha açabilir misin? birsürü beginer quest war beginer helper sa yani civ civin çıktıysa lvl 30 olunca sana 500k para veriyor

azahuhzauhzau saçmalama oraya hiçbirşey gelmiyo....[signature][hline]Bugs_Bunny is here the end is near!

niaahahaha !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ilk sorun cape görevi yapınca clan başkanı oraya cape i koyuyor biliyorum... 2. sorunu biraz daha açabilir misin? birsürü beginer quest war beginer helper sa yani civ civin çıktıysa lvl 30 olunca sana 500k para veriyor

Doğru anladıysam ilk sorumun yanıtı, rütbe gibi bişey edinmekle ilgili.

Diğer sorumu da şöyle açayım. Karakterimi oluşturup oyunu ilk açtığım gün, yanlışlıkla bir beginner quest almışım. Büyük ihtimalle beginner helper'dan falan aldım. Üzerimdeki quest'lere bakınca listemde "In" olarak görüyorum fakat ne yapmam gerektiği yazmadığı için bunu tamamlayamıyorum.

Yardımlarınız için çok teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

1.) Normalde o bölüm omuzluk vb. şeyler için hazırlanmış durumda ama aktif değil. Ne kadar lvl olursan ol boş kalıyor.
2.) O görev her lvl oyuncunun seni partiye alabilmesini sağlıyor.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 55
Np: Bu kadar oynak olmasa yazacaktım ama...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_BugsBunny_, 21 Ekim 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
said:

öle biliyorum demişim dimi arkadaşım yanlış yazdıysam düzeltirsin

azahuhzauhzau saçmalama oraya hiçbirşey gelmiyo....

böle bişi yazmazsın[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 21 Ekim 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
2.) O görev her lvl oyuncunun seni partiye alabilmesini sağlıyor.

Uzattığım için üzgünüm fakat netleşmesi için soruyorum. Bu quest ne zaman bitiyor peki ? Yoksa hep öyle açık mı kalıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...