Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ORCs are Noob....

Warum

Öne çıkan mesajlar

Eski bir human ve yeni bir orc olarak iki race arasindaki farka deginmek istiorum..suanda bence orclar tamamen bitik bir durumda..gerci hala en iyi playerlar orcklarda bunu tartismam bile..Ama TOWN ve daha sonra ALMALIBRE dagildiktan sonra..sayica abarti sekilde ustun olan noob Humanlar karsilarinda saglam clan kalmayinca bence iice baskinlar artik cz de...

Not 1 v 1 kapismak isteyen lvl ime yakin her human pesimden gelsin ole 5 10 kisi kovalamasin 61lvl Shanks.1v1 de kacmam...ustumde fp+7 ler var ama yakin bizamanda +8 citin gelcek...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 19 Ekim 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
paso bi meydan okuma paso bi kendini tepelere çıkartma git uyu dışarı çık kızlar filam takıl olm oyun lam bu

+999.999.999 + dual rom :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 92xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 19 Ekim 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
paso bi meydan okuma paso bi kendini tepelere çıkartma git uyu dışarı çık kızlar filam takıl olm oyun lam bu

sende bi süzmelik seziorum yanildigimida sanmiorum..?simdi benim konum ne senin cevabin ne..??ilgilenmedigin basligin altina yazi yazma gibi bir huyunmu var..kapasiteni git baska alanlarda kullan..kimseye meydan okudugum yok..cz de 1 v1 kapismalar cok zevkli oluor sadece isteyen varsa yaparim demek sucmU??dedimmi ben en iyi oyuncuyum suyum buyum..git cocuklarla parkda oyna...konuya alakasiz cevapv ermekde üstüne yok...
Sosyal ağlarda paylaş

lmao... adama bak bre yüssüz o kadar istiosan kapışmak git pm at msnini al konuyla alakasız şey yazan da sensin orclar n00b gelin hepinizi teke tek yiyim ?[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

senin derdin ne??ben onu oraya sadece bi not diye düsmüsüm demi eger konuu o olsaydi direk konu acardım öle deilmi??cz de isin zevki 1v1 bence..belki bundan hoslanan insanlar vardir die yazilmis bir sadece NOT..hade git baska basliklarda abuk subuk yorum yap..hem konuyu bile anlamamisin mantiksiz aciklamalarda bulunma bari..orclarin noob olmasi gücsüz olduklarindan felan deil..orda aciklamisim ama senin gozün isde olmadigi icin ordaki dibindeki nota kafayi takmisin..git dedigim gibi parkta kumdan kale yap..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 19 Ekim 2005 12:08 tarihinde demiş ki:
Eski bir human ve yeni bir orc olarak iki race arasindaki farka deginmek istiorum..suanda bence orclar tamamen bitik bir durumda..gerci hala en iyi playerlar orcklarda bunu tartismam bile..Ama TOWN ve daha sonra ALMALIBRE dagildiktan sonra..sayica abarti sekilde ustun olan noob Humanlar karsilarinda saglam clan kalmayinca bence iice baskinlar artik cz de...

Not 1 v 1 kapismak isteyen lvl ime yakin her human pesimden gelsin ole 5 10 kisi kovalamasin 61lvl Shanks.1v1 de kacmam...ustumde fp+7 ler var ama yakin bizamanda +8 citin gelcek...
allahım ya :D meydan okumanın nedeni ne ne ispatlamaya çalışıyon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 19 Ekim 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
said:
Warum, 19 Ekim 2005 12:08 tarihinde demiş ki:

allahım ya :D meydan okumanın nedeni ne ne ispatlamaya çalışıyon

sende süzmezin bunda anladim..simdi bu konunun ana fikri benim orda NOT die dustugum ifade deil arkadasim..o sadece bir Not adi üstünde..burdaki esas konu orc clanlarin dagildikdan sonra orclarin cz deki..basarisizligi neden altdaki adi üstünde NOT a kafa takdin..ben cz de 1v1 den hoslandigim icin öle bir ifade kullanma hakkim yokmu??eger esas mesaj o olsaydi ole bir konu acardim bu ssizi nie bukdar gerior onu anlamadim ben..??
Sosyal ağlarda paylaş

Björke katılıyorum. Bir mesaj yazarken umarım biri yanlış anlamaz yada alay etmeye kalkmaz yada gerilim çıkarmaz dediğim çok oluyor. burada sağlam bir dostluk ve saygı bağı var biliyorum ama yine de sebepsiz bir gerilim sarmış dört bir yanı..[signature][hline]Önce Saygı ; Gerisi Gelir.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Ekim 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
Tamam her zamanki gibi Warum yine herkese KAPAK yaptı... HAKLISIN WARUM...

Bilmiyorum dikkat ettin mi ama sürekli senin olduğun topiclerde bi gerilim var...

Ben bundan hoşlanmıyorum...

teşekkürler...

ozaman sole yapalim..bir topice alakali alakasiz bü sürü insanin gelmesi benim bi sorunum?benim konum belli notu tartismiorum ..ayrica benim dedigim idda etttigim seylerden bugune kkadar yalan yanlis söledigimi gördünmü??yada ispatliyabilirmisin..sizlerin bazilarindan tek farkim devamli dogruyu sölemek..evt kapak konusunda katiliorum..bana abuk subuk cevap verip bilip bilmedik her basliga laf yazanlarin sonu malesef ole oldu..beni suclayacagin zaman yanlisimi yalanimi görrüsün bulursun ozaman suclarsin..sen burda sevmiorsun die ben dorulari sölemekden vazgecmem..anlamadigim bi nokda var
siz herkesin not die alta düstügü seye böle takiormusunz..??yada sorguluormusunz..??hade isinizi gidin...konu belli bu konu hakkinda sölicek sözü olan söyler isi olmayan ilgilenmez bukdar basit..!Konu dibde yazan NOT deil onun üstünde yazan ifadedir..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim necrocan from turkishtown :) neyse ben simdi yukarda bi aciklama yapmisim demi 1v1 kapismakdan zevk aliorum die bilmem anlatabildinmi..

Ben human iken..orc ccarla np kasmak kolay sanirdim ama bence tam tersi suanda orcum ve humanlar cz de zaten %65 civari felan sayiya sahip..bide ordu gibi geliorlar..olay pk dan cok meydan muharabesine döndu..ama sunun farkina vardim orc olunca en iyi playerlar kesinlikle orclarda..ama adam akilli clan kalmadigi icin organize bi olaylari yok..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 19 Ekim 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
ares de..cidden bende sasirdim ama öle..orc larin durumu suan berbat..

warum orc ların berbat olduklarını nerden biliyosun ? sen orcs ban leader misin ? her gün sana durum raporu mu geliyo ? yoksa GM mi söyledi sana agaggagaggagaga[signature][hline]HAYAT OFFLINE , KNIGHTONLINE
Sosyal ağlarda paylaş

hayir arkadasim sole anlatayim sana..ben 1 ay oncesine kadar human karakterle oynuordum ve ozaman almalibre dagilmamis ve monsterkill paso 2 healerla pk partisi yapiordu..ve ona ragmen baya rahattim cz de..suan orcum ve cz ye ciktigimda pk olarak bise göremiorum..sadece meydan muharebesi..düsünkü soul zaten naptigi belli deil pk yapmior..monsterkill desen lvl kasior..pk ile alakasi yok..ve zaten onlarin dısında cok üstün orc charlar yok..ve buna bide humanlarin nerdeyse orclardan 2 kat olan sayilarinida ekleyince..dedigim seyler malesef gercek....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 19 Ekim 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
arkadasim necrocan from turkishtown :) neyse ben simdi yukarda bi aciklama yapmisim demi 1v1 kapismakdan zevk aliorum die bilmem anlatabildinmi..

Ben human iken..orc ccarla np kasmak kolay sanirdim ama bence tam tersi suanda orcum ve humanlar cz de zaten %65 civari felan sayiya sahip..bide ordu gibi geliorlar..olay pk dan cok meydan muharabesine döndu..ama sunun farkina vardim orc olunca en iyi playerlar kesinlikle orclarda..ama adam akilli clan kalmadigi icin organize bi olaylari yok..

ah aynen katiliyorum sana oyuna login oluyorsun kulelere yaklasiyorsun bi bakiyorsun bizim 10-15 mage kapi girisine nova yagdiriyorlar. Kördögüsü , at novayi birilerini almaya calis olayi . Belirli bir gucle saldirirsin kapi onu acilir. donersin saga bowlun kapisina gelirsin tamam dersin hb'ye gidiyoruz sira bizde . bi bakarsin karsindan deli dana sürüsü seklinde humanlar gelir. Onde bi ton shelli tank . yavas yavas geri cekilir saga sola acilirsin da belki aradan bir n00b cikar alirim diye . sonra hizli hareket etmezsen yatarsin yada town cekip kapidan nova atmaya devam edersin. Cidden keyfi kacti bu isin. Spot dolasmakta pek fayda etmiyor humanlarin hemen hepsi PK pesinde spotlarda adam yakalamak cok zor. Pfff bak tadim kacti yine[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Katılıyorum Ares de orc lar biraz Ezik kaldı.Ama bu ezikliğin başlıca sebebi insan sayısının orclara göre fazla olmasından kaynaklanıyor olabilir. Şahsi düşüncem bu.CZ nin pek tadı kalmadı gibi..Kapışmalar genellikle 20 Vs 10 gibi oluyo....Bunun bir nedeni Düpe nin herkes tarafından öğrenilmesi gibi düşünüyorum.. Sağlam adam sayısı çok fazla..Eskisi gibi cz de dolaşırken pek zevk almıyorum..Sadece lvl kasmaktan bıktımsa gidiyorum cz ye..CZ her an savaş olan bir yer oldu ..Yetenek meselesinden çıktı... Önceden yetenek konuşurdu Cz de şimdi sayı ..Warum bence haklısın 1vs 1 in zevki ayrı..[signature][hline]Name : AeneisF
Server : Ares
CLan : T®
NP :3x.xxx
LvL :61
Job : Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ile ilgili bişey söylemedim. verdiğin cevaplar dolayısıyla antipati yaratıyorsn.Doğruyu söylemen kimsenin gözüne batmaz.

Ama doğruyu yanlış biçimde idafe ediyorsan daima kaybedersin...

Neyse konuya gelirsek de şöyle bi durum var... CZ nin 70% ini Humanlar 30% unu orclar oluşturuyor. Durum böyle olunca da ortalama itemlara sahip olan level 60 charlardan oluşan 3- 4 kişilik pk party si ( orclar için diyorum ) cz de tutunamıyor.

Ama NP konusunda Orclar humanlara göre daha avantajlı, nereye gitsen human ile burun buruna geliyosun.

Özellikle orc assassinler çok kolay NP yapıyor... Assassin' i alalı herhalde 8 gün filan oluyor. Aldığımda 30,2k np si vardı şimdi 77,4K... :P[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...