Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soft Rock Şarkı aranıyor.

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

Manowar-Master of the Wind
Scorpions-Still loving you
Iron Maiden-Afraid to Shoot strangers
Dire Straits-Brother in Arms
Megadeth-Time the beginning
Nick Cave-As I sat sadly by her side
Coldplay-Don't panic
Gene Pitney-Something's Gotten Hold of My Heart
Joe Cocker-My Father's Son
Sting-An English Man in New York
Sting-Fragile
Queen-Scandal
Queen-Innuendo
Queen-We will rock you
Queen-You don't fool me

Aslında senin queenin bütün işlerini dinlemen lazım direk.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi mutlu oldum ya ben sitede yeniyim ve hiçbiyerde queen in lafı bile geçmiyo. üzüldüm başta ismini bile görmek güzel. queen dinledikten sonra zaten başka şarkı bile aramazsın
( biraz fazla gaza geldim galiba) ama bencede özellikle bi innuendo ne bileyim show must go on ya da you don't fool me dinledikten sonra kayarsın (yine gaza geldim) her neyse benim için bu kadar konuşma fazla. herkese queen li ve mutlu günler.
Sosyal ağlarda paylaş

Silverchair-Without you
Silverchair-Miss you love
Smashing Pumpkins-Suffer
Smashing Pumpkins-Tonight tonight
Smashing Pumpkins-1979
Smashing Pumpkins-Mayonaise

smashing pumpkins yönetir mutlaka çek derim, daha bir sürü senin istediğin gibi parçaları var da isimleri ni bilmiyorum greatest hits albümünün ortalar ve sonlarında özellikle ismini henüz bilmedğim ama öçok yakında öreneceğim parcalar var
ps: elma yediğimden tek el yazıyoryum hataları affedinb :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Smashing Pumkins - Bullet with butterfly wings
Dream Theater - To live forever[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...