Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Realm Hakk1nda

smaug62

Öne çıkan mesajlar

Bu dark realm staff1 kadar sorumsuz bir staff yok böyle bir server da olmaz olsun olay1 anlatay1m;
Brit'de owner1n kuzeni oldugunu söyleyen biri (edit) gidiyor herkezi öldürüyor sonra couns char1mla giriyorum oyuna jaile at1yorum ve bana diyorki sen kimsin de beni jaile falan at1osun (bir yandan agiza al1nmayacak kufurler ediyor) ve owner arkadas1n1n char1yla oyuna giriyor.. Ne yapiyor tahmin edin serverdan banl1yor ve diger gm vs vs arkadaslar bunu izliyor ama t1k yok neden cunku sorumsuzlar ve korkuyorlar ilk basta bu server adam edilirse iyi bir oyuncu kitlesine sahip olur dusuncesindeydim ama cok cok yan1lm1s1m..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smaug62, 28 July 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
Bu dark realm staff1 kadar sorumsuz bir staff yok böyle bir server da olmaz olsun olay1 anlatay1m;
Brit'de owner1n kuzeni oldugunu söyleyen biri (edit) gidiyor herkezi öldürüyor sonra couns char1mla giriyorum oyuna jaile at1yorum ve bana diyorki sen kimsin de beni jaile falan at1osun (bir yandan agiza al1nmayacak kufurler ediyor) ve owner arkadas1n1n char1yla oyuna giriyor.. Ne yapiyor tahmin edin serverdan banl1yor ve diger gm vs vs arkadaslar bunu izliyor ama t1k yok neden cunku sorumsuzlar ve korkuyorlar ilk basta bu server adam edilirse iyi bir oyuncu kitlesine sahip olur dusuncesindeydim ama cok cok yan1lm1s1m..

Dostum bak bence hiç bi server ı adını vererek kötüleme sadece olanları anlatabilirdin ama bölede bişi olduysa yorumsuz diyorum benim bildiğim bi owner ın birine acc şifresi vermesi yasak olm alı tabi o server kurallarına bağlı[hline]kEnZaP ThE BeSt HaCkEr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reiko, 28 July 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
ulen görende türkiye de yer yapmış süper bir shard hakkında konuşuyonuz sanacak..
dark realm ya uhaeae

Hehehe :) olsun her server anasının karnından yer yaparrak doğmuyooo yavaşşşşş yavaşşşş[hline]kEnZaP ThE BeSt HaCkEr
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...