Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Modeme Şifre Vermek

Picci

Öne çıkan mesajlar

Robotics modemime ipden girerek şifre verdim , fakat verdiğim şifreyi tekrar girdiğimde modem kabul etmiyor belki yanlış kodladım.Modem şifresini nasıl 0 layabiliyoruz?

64 encript ile key1 e yazdım sadece

umarım anlatabildim hızlı cevaplarsanız[signature][hline]Hertürlü paylaşımın buluştuğu adres 'sadece' bir tık ötede.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasında reset tuşu vardır onların. İğne gibi bişeyle bastırmalısın. Ama bütün bilgiler silinir. Biliosan yap. Bilmöiosan da yap, telekomu ara servis çağır onlar yapsın tekrar.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır arkadaş sadece wireless'a şifre koymuş. Yani bağlantı için kimlik doğrulama isteyecek. Diğer şekilde kontrol paneline ulaşabiliyor anladığım kadarıyla.

Direk değiştirebilmen lazım kontrol panelinden eski şifreyi girmeden. Eğer değiştiremiyorsan bütün ayarları bir yere not et, sonra arkadaşların dediği gibi modemini resetle. Hatta o tuşu aramana bile gerek kalmayabilir çünkü modemlerin bi çoğunda fabrika ayarına dön tarzı seçenekler var artık.

Kolay gelsin.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...