Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fıkra topici

hyde

Öne çıkan mesajlar

Amerika da bir süper markette, müşteri yarım kivi satın almak istiyor. Tezgahtar bunun mümkün olmadığını söylüyor. Kavga çıkıyor. Tezgahtar koşa koşa müdüre çıkıyor: - "Efendim, hayvanin biri yarim kivi almak istiyor", der demez söyle bir arkasına dönünce ne görsün!! Müşteri birlikte gelmiş, ensesinde duruyor... Tezgahtar hemen müşteriyi işaret ediyor: -"Bu beyefendi de diğer yarısını almak istiyor, efendim..." Mudur durumu anlıyor, adama yarim kiviyi mecburen verip gönderiyorlar. Mudur bir saat sonra tezgahtarı çağırtıyor: -"Tebrik ederim, çok zeki davrandın, iyi idare ettin, nerelisin sen? -" Brezilyalıyım efendim..." -"Amerika'ya niye geldin?" -"Brezilya cazip bir yer değil efendim, orada insanlar ya orospu, ya da futbolcu..." -"Biliyor musun benim karim da Brezilyalı..." -"Yaa öyle mi, acaba kariniz hangi takımda futbol oynuyordu?[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

MAEUHUEHUEA ABİ O NEDİR YA MEAUEHUAHUEHAEH :D[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar ırak/Beş para yetmiyor on para bırak.''
Bu bakkaldan alışveriş yapan birinin cevabı;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar sapa/Beş para yetmiyorsa dükkanı kapa...''
Sosyal ağlarda paylaş

Cok hos uehuehu Bir ben anlatmadım bende anlatıım :P nasıl aklıma geldiyse neyse salla simdi onu

Dünya istihbarat yarısması düzenleniyor
Amac bir mağaradaki insan fosilinin hangi zamana ait olduğunu bulmak 3 grup kalıyolar FBI ,CIA , MİT
ilk FBI giriyor iceri 2 gün sonra cıkıyor diyorki bu ceset 1700-1800 yıllarına ait
Sonra CIA giriyor 3 gün sonra cıkıyor diyorki bu 1800 - 1860 arasında ölmüş millet oo fln oluyor
Ve MİT giriyor 2 gün oluyor cıkan yok 4 gün cıkan yok 1 hafta oluyor ve 1 kişi görünüyor Adamın üstü toz kir icinde dağılmış saç baş hemen biri atlıyor ne oldu ya hayırdır
Hele bir dur diyor bi sigara ver bakiyim alıyor yakıyor neyse
Adam diyor evet ne oldu bu fosil diyor 1845 yılının temmuz aynın 3 gününde saat 14:45 te ölmüş millet dumur oluyor o_O
Nasıl bildiniz bukadar kesin
Adam cevap veriyor
-Zor oldu ama konusturduk ip.eyi[signature][hline]Mandoo, 23 Ağustos 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
bir trip vardır ya..ulan berber acaba değdiriyormu diye kıllanır insan bir an...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...