Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öküzün bukadarı olmaz!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?[signature][hline]Fen hocları=iyi
Mat " =Kafa şişirir
Sos " =Kemik Kıranlar klbu üyeleridir
Turz " =Turistik yerledeki kızları merak sardırırlar
Trafik " =İçimizde trafik canavarına çık derler!
İng " =Gavur çenesi çalarlar!
Türk " =2 madalyalı yüzleri vardır.1 yanı iyi 1 yanı kötüdür.ikiside etkili olur
Vatandaş cart curt hocaları=Demokrasi memokrasi hak mak traş işleri konuşurlar.Yok vergi imiş cart curt

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sakin ol... Derin derin nefes al... Rahatla, sakin ol bişey olmıycak...

Evet arkadaşlar bunu da götürün! Sıradaki gelsin!

Evet sizin neyiniz vardı? Paranoyak şizofren? Şiddetli depresyon?[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 17 Ekim 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?

goblin degildi :P[signature][hline]K.Mltn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 17 Ekim 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?

Yaa biri bu cümlenin ne demek olabilceğini anlatsın yeter!!! Bulmaca gibi o goblin ne alaka? Orda lv neyin kısaltması?? 30 np ne alaka?? Allah aşkına bi açıklık getir şuna canım kardeşim..

Bende mi bişey var yaa sinirlerim bozuldu :( Fırk! :(:([signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen topic açma nolursun senin topiclerini görünce deliresim geliyo yada şöyle yap sen yazacaklarını bi arkadaşına söyle o yazsın bizim sağılığımız açısından :-)[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]

[Bu mesaj DownTown tarafından 17 Ekim 2005 17:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben düz czde geri geri ilerliyordum. Ordan bi lamia bana gözkırptı sonra mage a.q dedim. Chitinleri de +7 ye bastıktan sonra bi aktım ayağım kaymış. Çantada 50 np gelmişken 25 ini de goblin almışken ben bi 39 np daha kazanmaya çok yaklaşmıştık ki bi naktım -32515165651561 coins geldi. Dedim akbank güzellik yapmış 58 yıl vadeli kredi derkene banka müdürü bana bi spike çaktı oha dedim o arada 2500 bufı açtım gelene geçene buff vercekken ölüyordum ama Derulara doğru kaçtım deru beni öldürecekti ama saolsun Gm elektrikleri kesti.[signature][hline]Kahrolsun Kempire / Kompire
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım bu bir şifre ve tamamını izleyip doğru şekilde çözene büyük bir ödül verilecek. Bir dolaşın forumu buna yakın bir kaç anlatım var. mesela hatırlıyorum czye bi girdim yer yerinden oynadı başlıklı bir şaheser topic vardı sonra bir kaç tane daha var. Ben hararetle izlemeye devam ediyorum. Bakalım sonu ne olacak :)[signature][hline]Önce Saygı ; Gerisi Gelir.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SUBZERO, 18 Ekim 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
Ben düz czde geri geri ilerliyordum. Ordan bi lamia bana gözkırptı sonra mage a.q dedim. Chitinleri de +7 ye bastıktan sonra bi aktım ayağım kaymış. Çantada 50 np gelmişken 25 ini de goblin almışken ben bi 39 np daha kazanmaya çok yaklaşmıştık ki bi naktım -32515165651561 coins geldi. Dedim akbank güzellik yapmış 58 yıl vadeli kredi derkene banka müdürü bana bi spike çaktı oha dedim o arada 2500 bufı açtım gelene geçene buff vercekken ölüyordum ama Derulara doğru kaçtım deru beni öldürecekti ama saolsun Gm elektrikleri kesti.

ehuehuehuehuehuehuheuheuheuhuehuheuhuehueuh
Az kalsın ölüyodum gülmekten :D :D :D :D :PpPpP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...