Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

usb girişi ile adsl kullanmak ve abimin öğrenci kaydıyla abone olmak

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar bu iki konuda sorularım var.
1)Modem bağlantısını usb ile yapmakla ethernetle yapmak arasındaki fark nedir?Ne gibi sorunlar yaşarım?Ethernet almam şart mı sizce?
2)Ben dershaneye gidiyorum dolayısıyla öğrenci sayılmıyorum.Ama abim üniversiteye gidiyor onun öğrenci kaydıyla bu adsl kampanyasına başvurabilir miyim acaba?Deneyen var mı hiç?[signature][hline]Viva la creativa!!!
Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım,yeter ki ıslak ıslak bakma öyle...
Sosyal ağlarda paylaş

USB daha hızlı derler ama ethernet te usb de kullandım ethernet daha hızlı geliyor bana.

Modemine göre seçim yapabilirsin ister USB ister ethernet çıkışlı modem al.

Ethernet çıkışlı modem alırsan kasanın içine ayrıyetten ethernet kartı alman gerek 10 mil gibi fiyatları var.

Abinin öğr belgesi ve nfs cüzdani ile başvuru yapabilirsin.[signature][hline]''You will always be in my heart''
- George Hagi-april,24 2001

Sosyal ağlarda paylaş

USB girişi kullanan modemlerde makineni açtığın gibi otomatik olarak bağlantı sağlanamayabiliyor.

Modemlerde böyle özellik yok.(yada var bana öyle modem denk gelmedi yanlışım varsa düzeltsin biri)

Daha 1 hafta öncesine kadar USB girişli modem kullanıyordum sonra ethernet girişli modem aldım şu an memnunum gayet.[signature][hline]''You will always be in my heart''
- George Hagi-april,24 2001

Sosyal ağlarda paylaş

peki nasıl bağlantı kuracam ben otomatik değilse :) birde benim bilgisayarım çok çok çok eski bişi hiç upgrade falan etmedim bir sorun çıkar mı?[signature][hline]Viva la creativa!!!

[Bu mesaj St_Dreamer tarafından 12 Ekim 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ethernet o kadarda pahalı bişi değilmiş.Peki diğer sorun şu konfigrasyon(evet k ile) bir sorun çıkartır mı?Alacağım modemin min. bir konf. gerekliliği var mıdır(kusura bakmayın senelerdir dial up ım ondandır bu cehaletim)[signature][hline]Viva la creativa!!!
Sosyal ağlarda paylaş

peki şı ucuz modemler?Ben sadece surf(forum vs) ve şarkı falan indircem bu ucuz modemlerden kullanan var vmı ne gibi sorunlara gebedir?Birde eminsiniz dimi abiminkiyle başvurabileceğime web sitesinde öle bişi yokda şu var ama ''Evet, annesi, babası, çocuğu veya eşi promosyon kapsamına girenler, gerekli belgelerle birlikte 21.06.2005-15.10.2005 tarihleri arasında ilgili Telekom Müdürlüğüne veya ADSL Çözüm Ortağı bayilerine ADSL abonesi olmak için başvurdukları takdirde promosyondan yararlanabilir.''[signature][hline]Viva la creativa!!!
Sosyal ağlarda paylaş

80 milyona C-Net ler var. ben kullanıyorum herbişey yaptım (surf/download/oyun) performans olarak tek bir sorun yaşamadım. kurum/ayarları çok kolay zaten.[signature][hline] harvester
Be gone, you foul enchantress of decay!
My thoughts and words will come to right
In my chamber where chaos conveys
Kneel down to my desire

lylidn...
Sosyal ağlarda paylaş

Datron RTA-230 Modem 61ytl (hem de olbimde lol) hem ethernet hem usb çıkışı var aşırı memnunum

ayrıca usb'yi kullanıyorum açılınca otomatik bağlanıyor[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın

[Bu mesaj PrudenT tarafından 12 Ekim 2005 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben başvuru falan yaptım ama şimdi ek kontenjan tuttu.(hiç hesapta yoktu)Gitçeğim yerde bilgisayar,telefon hattı olcak mı bilmiyom.Ne yapçam ben bunu nakil mi,dondurma mı?[signature][hline]Viva la creativa!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...