Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enke Fenerde

Simofle

Öne çıkan mesajlar

Mumu 30 puan farkın nasıl oldugunu tum turkıye bılıyor, sızın denızlı, adana maclarınızı herkes bılıyor. Bızımde son 5 mactakı hakem hatalarını tum turkıye kabul ettmıs. Oyuzden ıstedıgın kadar konus.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 27 July 2003 05:27 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 26 July 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
enke 4. kaleci olduğu için yollandı, kalede bonano sakatken veya formsuzken tabi ki geçicek kaleye. ne bekliyosun? kalecisiz mi çıkıcak barcelona ?

1. kaleci sakat veya formsuz olunca yerine 2. kaleciler geçer sabo. 4. kaleci geçmez. ayrıca barcelonada 4 kaleci bile yoktu ki.[hline]ALI G. MY BITCH

güzelim 4. kalecisini aldınız barça'nın, geen sene o kaleye geçtiği 2 maçta 4. kaleciydi demedim. şu andan 1 hafta öncesine kadar barca'nın 4. kalecisiydi enke. şimdi fb'nin 1. kalecisi
Sosyal ağlarda paylaş

tartisilan sey ne kadar anlamsiz yalniz surda bakarmisiniz?
suna bakin ya yok enke barca'nin 4.kalecisi gelid fenere kaleye gecicek bilmemne..
birakin ya.. neyi tartisiyosunuz belki iyi kaleci adma oyniyamiyodu bazi nedenlerden sonucta bjkde myhre ve asper warken asper myhre'den daha iyi olömasina karsin myhre bagirip cagirabildigi icin kaleye geciyodu barca'da ayni durum olabilir.. cok basit bi durum bu. tarstismayin kendi kalecinize takiminiza bakin.. ben anlamsiz tartismalara girmicem artik.. ama sampiyonluk icin iddiaya bile girdim mc'ten patlayana kadar yemek sinema 2.5lt kola ve magnum'una.. isteyenlede girerim bu iddaya ama sadece iddaya girerim tartismam eywallah donen serefsizdir derim kapatirim konuyu.. tartisinca bi yere gelinmiyo anlayamiyomusnuz? kimse kendi takimini birakipta "aga sen haklsin yani pardon yanlis dusunmusum" diyemiyo belkide kucukluk olarak goruyo bunu ama aslinda kucukluk fln degil bu.. cokda guzel bisey. ben fanatik bi taraftarim. telefonum pascalin golunden sonra anonstaki pascal nouma sesiyle caliyor mesela.. ondan once besiktas sen bizim herseyimizsindi.. yani fanatigim gecen sene 14 maca gittim icerdeki. kombinem olmamasina karsin.. gs ve fb maclari icin biletixe gittim okulu kirip 9 gun devamsizligim olmasina ragmen.. umrumda bile olmadi.. oyle biriyim ama susmadanda bisey olmuyo.. bazi seyleri gormek laizm bunu anladim artik.. herkese basarilar umarim dilediginiz gibi bi sezon gecer bu sezon..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

enke 4. kalecı dıyorsunuzda hangı takımın kalecısı bu adam bı bakın.Zaten enke kendını ıspatlamıs bır kalecı olmasa barcelona neden transfer etsın bu adamı.bos bos tartısıyoruz cıdden. sezon baslasın ozaman gorusuruz.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 27 July 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
Mumu 30 puan farkın nasıl oldugunu tum turkıye bılıyor, sızın denızlı, adana maclarınızı herkes bılıyor. Bızımde son 5 mactakı hakem hatalarını tum turkıye kabul ettmıs. Oyuzden ıstedıgın kadar konus.[hline]Simofle

tabi canım yoksa sampiyon olucaktınız
Sosyal ağlarda paylaş

zebani yeter, gercekten kabak tadı vermeye basladın. adam akıllı tartısacaksan muhattap ol. Ben oraya oyle bısey yazmısmıyım zebanı?
Puan farkının neden o kadar cok oldugunu anlatmaya calısmısım. 30 degılde 20 olurdu.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 29 July 2003 19:54 tarihinde demiş ki:
zebani yeter, gercekten kabak tadı vermeye basladın. adam akıllı tartısacaksan muhattap ol. Ben oraya oyle bısey yazmısmıyım zebanı?
Puan farkının neden o kadar cok oldugunu anlatmaya calısmısım. 30 degılde 20 olurdu.[hline]Simofle

kabak tadı veren sensin utanmadan hala 100.yıl a leke surme cabasındasın

ole laflar soluosunki dier postlari okumadan reply tusunu ariyorum

ne solediginin farkına var fenerbahceli olarak saibe sike iddialari ortaya

atarken yuzunun aldıgı o ifadeyi cok merak ediyorum.umarım anlamıssındır.

saibe iddiasi nerde dersen iki macımızdan bahsetmissin bi kac post once.

30 puan farkın nasıl oldugunu cok iyi biliyoruz top oynayamadınız

ondan oldu...bu bukadardir yani hakem falan deil

[Bu mesaj zebani tarafından 29 July 2003 20:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezon pas bile yapamayan bi takımın taraftarı gelipte bana şikecisiniz demesin.. hakem hatalariymis.. sanki onlar olmasa herkesi yenicektiniz..

utanmadan şike şaibe diyosunuz ya..
bi sezonda 4 derbi birden kazanan tek takımız. her maçta ezdik..
utanmazsın sen simofle ya..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...