Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fortress forever (ff)

knoxville

Öne çıkan mesajlar

can yinemi tf oynuosn aman tanrım ^.^ eser bey conc camp nedir görüslerinizi 8080 e gönderirmisiniz.deniz göbeginin agırlıgın yuzuden yururken zorlandıgın icin conc camp gibi hileli bi aygıtı kullandıgın kanaatindeyim tavsiyem bugunden itibaren harita icerisinde yürüyerek ilerlemen kısa zamanda zayıflayıp daha cevik ve atak olmandır.
ben sporcunun cevik ahlaklı ve conc yapmayanını severim.[signature][hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

headquarters of online games
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aente, 14 Ekim 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
can yinemi tf oynuosn aman tanrım ^.^ eser bey conc camp nedir görüslerinizi 8080 e gönderirmisiniz.deniz göbeginin agırlıgın yuzuden yururken zorlandıgın icin conc camp gibi hileli bi aygıtı kullandıgın kanaatindeyim tavsiyem bugunden itibaren harita icerisinde yürüyerek ilerlemen kısa zamanda zayıflayıp daha cevik ve atak olmandır.
ben sporcunun cevik ahlaklı ve conc yapmayanını severim.

bayma[signature][hline]You cannot kill what you did not create
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 11 Ekim 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
ahah karga
damlayıverdi adam

Damlıycam tabi bensiz tf mi olur.. Kimliği açığa çıkardın gerçi o kötü oldu daa biçofbet le dalga geçmeyi planlıyodum ama olsun eserle başka bir platformdada karşılaşırız.. eaheuah[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha hiç deişmemiş lan burası..
Övünüyorum abi ben evet çok iyi medic ve scout oynarım.. varsa aksini iddia eden gelsin geçsin defansını yapsın bana karşı..

Pyroda çok iyi oynarım banshee bilir ahahahahaha
mucks..[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

böle taksit taksit mesaj atıyorum mazur görün forumda her entry böle bi nostalji yapıyo..

Paracım sorsaydın bana nası oynuyorum die alırdın cevabı saten :) ki o acaip uo forumunda geyiklediydik vakti zamanında..

Eren :
Başlıyalım abicim tekrar ben açtım şimdi 2fort evde Water To Water kasıyorum.. suya deymeden köprünün üstünden 3 kere geçince 10 flag veriyomuş bug buldum.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bu kadar makara kukara yeter bide ciddi mesaj atiim ayri tutiim onu da.. gene dalga geciyorum falan sanar adamlar..

cloud la basliim yada bu laf conc a sacma dien herkese gider zaten..

Tf attack ve defans sistemi bulunduran iki takımın kapismasini temel alan bir oyundur..

Bu oyunda Attack namına en önemli şey conc jumptır. Defans ta engineer ın sentry kurması saçma demek ne kadar saçmaysa.. Conc jump saçma bişi demek o kadar saçmadır..

Conc jump kullanmadan bayrağa daha hızlı ulaşma yolu keşfedilirse o zaman conc jump gereksizleşebilir ama hala saçma olmaz..

Tf yi tf yapan şey Defans soldier oynamak attack scout medic oynamaktır..

Yabancı demolarda bakınız allah aşkına bir sniper movie si pyro movie si varmı?

Defansta hw guy, soldier, engineer
Attackta medic, scout , soldier kullanılır.. bunların dışındaki classlar attack ve defans gücünüzü düşürür..

Burda "conc ney ulen?" "conc yapanı allah sevmez" gibi cümleler kurulması yerine.. atın bana özel mesaj üşenmem gelir bi internet cafede öretirim.. Sizde çok güzel keyif alırsını (Yapamayanlar için sölüyorum..)

Neyse aranısa dönmek güzel... Lan maçları yapalım bi ara
Öptüm hepinizi..

Karqa.SvD yada gods neyse artık unuttum.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...