Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşisözlüğe üye olmak

VentoChild

Öne çıkan mesajlar

Benimde üyeliğim yok ama bazı aralıklarda üyelik açıyorlarmış sürekli ekşisözlüğü takip edersen bulabilirsin sanırım.

Bu arada kimsede fazla üyelik olduğunu sanmıyorum. Bulabileceğinide sanmıyorum zaten benimde yok şayet bulursan haber ver bana bedende alayım :)[signature][hline]www.wow-turk.com - Türkiyenin World Of Warcraft Portalı
[email protected]
PHP CodeMaster
Sosyal ağlarda paylaş

sözlüğe alım açılmaz sanırım,çünkü 17000 küsür çaylağı yazar yaptılar,baya büyük oldu onlar için=)
ama dergi de çıkıcak,kaynak gerekecek,ha gereken tüm kaynak zaten mevcut,ama yine de yeni kaynaklar da gelsin diyip üyeliği açabilirler belki de=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

her sene bir süreliğine açıyorlar üyeliği ve attığı mesajlara göre tam üye yapıyor veya siliyorlar.
geçen sene 19 mayıs'da açtılar üyeliği, sürüyle insan üye oldu. bu sene açarlarmı bilmiyorum.
ayrıca senelere göre nesiller var. geçen sene 6. nesildi, üye sayısını istatistiklerde görebilirsiniz. bu sene 7. nesil açılması gerek, ama istatistiklerde 7. nesilden 1 üye olduğu gözüküyor. nasıl olduğu konusunda fikri olan pek insan yok[signature][hline] xaty / tyxat / yac / kullar / ave quaxe / 26ee140
:rock: Rica etsem resimde çift olan kelimeye tıklarmısınız :rock:
Para mı lazım? Tıkla; sayfa açılırken bana mesaj at, anlatıyım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xaty, 02 Haziran 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
istatistiklerde 7. nesilden 1 üye olduğu gözüküyor. nasıl olduğu konusunda fikri olan pek insan yok
o test amaçlı olarak açılmış bi account, normal bi yazar değil[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Ya okur olma bölümünde, baştaki şartlardan şuna kopuyorum her görüşümde ya. Ben mi, manyağım yoksa cidden komik mi?

# kimlik bilgilerinizin gecersizligi ("ad soyad" ya da "a" isminde insan olmadigini biliyoruz) okur hesabinizin silinmesine yol acabilir. [signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

iyide burası ekşinin alt forumumu ya ekşi de problemı olan burda topic acıyo öf :[signature][hline][b]cats rulz =)
biliyo neyın ne oldugunu artık hersey duzenıne gırıcek ınsallah ama o kendıne guvenmıyomus daha once bırısı canını yaktı sanırım anlatmıyo bana bu kadar gözyaşından sonra işler oluruna varsın lütfen allahım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...