Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'de nasıl öldünüz?

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

said:
lucifertr, 16 Ekim 2005 19:41 tarihinde demiş ki:
said:
BADDAL, 16 Ekim 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
ii oldu bana demin oldu çok ilginçtir arkadaşlar tabii her zamanki gibi karus lar beramusta townu basıcaklar lag tan 2-3 saniye geciktim ve öldüm olayın ilginç tarafı sağ üst köşede5 fire nova 3 tane de ice nova olmasıydı :D

harbiden ilginç miş sen o kadar novaya dayanabiliyor muydun ya:)

cvbın mantıksın dayanabilseydm ölmezdim zaten ehuehu[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 16 Ekim 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
onu demiyorum baby 5+3 = 8 nova ortalama 500 vursa
4k hp yapar senin hp kaç ki ya bugu kurban gittin yada sıkıyosun:D

canım ben de aşırdım diyorum 8 nova yedim öldüm normalde öle bi olyın olması imkansız :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

walla chyperda olanlar bilir daha yeni anlarda ben geldim
sabah akşam dmeden kasmısım 55 olmusum spikem war
yanı nerdeyse baska kımsede yoq...
walla sırf onun için bi gold pre bide 4 gun
boyunca aralıksız kastım .... 55 oldum sonunda

neyse geldim cz ye adamları çoq rahat alıorm baqtım bi
warrior o zmnlarda raptorun seklı halberda benzıodu
aa dedım baq adam ezıq fln dedım adam gomdu bana
600 600 ben çakıldım kaldım nooluo dedım megerse admda
raptor +8 warmıs bide 60 lvl oha dedım
bukadar da olmaz adam yememiş içmemiş hatta afedersiniz
sıçmamış o kadar kasmıs walla o anda ben kitlendım monitore
prees ok bana bakıo ben press ok a :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

gerçekten şok olmustum
Sosyal ağlarda paylaş

Diezde uzun uğraşlar sonucu karakteri master yaptım, master olunupta cz ye gidilmezmi adeta adettir :)

Neyse gittim bastım stealth ı çıktım town dan, yine yüzlerce ork magelere görünmeden arkalarına geçtim, grubun arkasından ya gruba yetişmeye kasanlar yada karakteri iyi olmayan elemanlar koşturuyo oluyor genelde.
Hemen bi mage kestirdim daldım spike thurst r+r cart curt adam mefta oldu 2 sn de. Hemen en yakındakine bakmadan z-r ile atakladım onuda yıktım böyle böyle, tam 17 kişi kesmiştim hiç ölmeden. O benim ilk ve tek rekorum hiç ölmeden 17 kişi!
Beni ilk kesende lanet olası lvl 70 bi mage di meteor fall yedim zannedersem 1800 hp düz + larıda var yanıp sönmesi fln.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bi tane paylaşayım sizle cz de exp kascaktık sanırım arkadaşlarımı bekliyorum cz de psgkiller21(rakamlar yalanda olabilir) geldi kulenin yanından aldı gitti adam delirdim böleeeeee saçımı başım yoldum ben spike town yapamıorum adam archer gelio alıo gidio town bile çekmedi adam geri çekildi towerda izledi tabe bende izledim... ama öcümü alacam:)[signature][hline]Annem+babam=Ders çalış layn...
Sosyal ağlarda paylaş

ben az önce diez CZye girdim. LeveL aldım daha yeni 33 oldu eğlencesine oynuyorum. Rebelde20 çıktı karşıma bir vurdum... 58damage!!! o bir vurdu, bir tane daha ve 3.yü de vurdu ortalama 921.5 Hp :D bilerek öldüm :P[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

hem uplansın hemde aklıma geldi yazıyım...

Czde raven yaparken insanlar aramıza tormentle başlıyan novayla biten herşeyi yağdırarak bizi talan ettiler... Daha sonra orda artistiğine biz ok e basmadan raven kesmeye başladılar... Ardından da bi aprty gelip raven niyetine onları kesti... Hiç unutmam bizim cesetlerimizin yanına onlarınki çok yakışmıştı! :lol:[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

aresde buro ile oynarken önüme nycrisi aldim gidiyorum akilliyim ya:D karsimiza 000000 cikti aha dedim tam izlenecek kapisma nese durim dedim nycris 000000 daldi 000000 kostu bana daldi bende heal pot filan ictim icedim bide bende ona nova filan attim bu yawasladi ama baya bi saydirdi artik bi baktim nycris bana heal basiyor dedim birakiyorum oyunu ama ne yazik ki nycrisin healida bosa gitti zaten eziq gibi ne o 60 60 adam 1000 vuruyor:D
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaşlar bende bi tane anlatayım benim clan arkadaşlarım war beraber pk yapıyoruz malum orclar insanlar bastırıyor sürekli o sırada orclar kapıya dayandılar bizder arkadaşlarla sundries üzerinden inip arkadan mageleri temizlicektik 2 warior 1 battle priest o anda 2 wariro indik önde arkadaş wardı ben arkadaydım arkadmdanda priest iniyordu gördüğüm sonn şey 5 tane rougenin 2xlik koşularıydı we hepside dibimizdeydi sırayla 3 ümüz cırt cırt cırt kalkan mı alayım dd mı takayım town mu çekeyim karar weremedim walla :D[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 27k
Sosyal ağlarda paylaş

ilk seri np lerimi karus inviaded de almıştım daha lvl 55 deydim ve empire yani gelmişti karus ların orda runar da bekliyorum derken stelt le aradan kaçıverdim ve yeride bilmiyom avel avel dolanıyom öyle birden kendimi zombi mezarlığında buldum bi baktım içerde en az 10 - 15 tane ezik bide dalarsın bunlara tek tek adamlarda anlamıyo noluyo diye hepsini sildim orda hatta mageleri sona bıraktım onlarda nedense ölenleri tekrar çektiler bende tekrar yedim gerçi en fazla 5 veya 6 tanesi np verdi diğerlerinden hep 10k :) ama gerçekten iyi katliam yapmıştım ozaman....[signature][hline]Nick......: LordSevo
Server...: Ares
LVL.......: 55+
(Hack ten sonra oyunu bıraktım ama paticik i bırakamadım :) )

[Bu mesaj LordSevo tarafından 17 Ekim 2005 07:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

czyi daha hiç bilmiyorum. colony zone yazıyor ama orayıda eslant gibi falan sanıyorum. herneyse ben bi turluyim dedim. bi orc geldi ... dedim herhalde sw isticek. bi baktım herif tek vurus aldı nolduunu bile anlamadım :(( ... bide en kötüsü bi gün czde takılıorm .... çokda mutluydum arkadasıma olan 28m borcumu biriktirdim gelmesini bekliyorum. ulan 2-3 kez öldük bi baktım para gitmiş :(( inn e koymayı unutmusuum ne salagım dedim.... sora gene biriktirdim 30m ..... ulan baskına geldi orclar suisuisui ..... eh inne koymaya gidiordum takkkk o parada gitti cocuua borcumu ödiyemedim :D[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Assasian
Level: 5x
Clan: InTouCHaBI3
Server: Diez
Np:1.xxx

Name: Kicken
Nation: Rogue/Human
Job: Archery
Level: 4x
Clan: ---
Server: Ares
Np:1xx
Sosyal ağlarda paylaş

k.e gelmeden önceydi beramusta arkadaşımın lvl 60 warriorunu emanet alıp czye çıktım.Oyunu dandik bi int cafede oynuorum etrafta ne kadar coluk cocuk varsa arkama toplandılar 60 warrior elinde +8 bardish(onlar için çok süper bi itemdı) görünce tabi. Arkama clandan bi debuffer aldım townın sağından indik aşşağı baktım bi intown parti dalayım hemen dedim; bunlar intowna başlamamışlar gördüler beni kafama novaları filan yedim yattım.Kalkıp aynı yerden bi daha indim aşagı bu sefer içeri girmelerini bekledim arkadan dalıp 8 kişiyi kestim.Ben mutlu mutlu altta yazan ismime bakarken arkamdaki çocuk "abi orc bırakmadın yaa" dedi. Kafamı bi çevirdim tüm cafe beni izlio ,çocuklar şok olmuş vaziyette tabi. İşin en komik yanı bi daha gittiğimde hemen arkama toplanan çocukların benim kendi ezik charımı gördüklerinde yaşadıkları hayal kırıklığıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

cz deyiz party baglam gittik orc town un arka kapısına ekmek cıkmıcak hesabı bizde deik ki gecelim troll basalım gittik trolle baskına assasin girdi hafiften iceri dedi bence girmeyelim icerisi full XD ee erkeklikya ben dedim giriyorum cünki monsterkill i gördüm iceride adama kılım bi keresinde gelip obl keserken beni obl ye yatıttırmıstı tabi onun intikamını aldım ama olsun dedim uyuzum vardı zaten gözüme monsterkilli kestirdim iceri daldık tek party e 3 party kaldık icerisi cidden orc kaynıyomus ama bi anda monster killi kırdım monsterr kili kırdımmmmmmmmmm abiiiiiiiiiii diye bir ses yükseldi ts den bi baktım arkasını döndü bu hayvanat ama af yok seriye calısıyorum vuruyorum da vuruyorum adama en yüksek 490 felan cıvarı vuruyorum ama aff yok arada ne yedigimi bile bilmiyorum arkamda arman beni healllıyo bi tane assasin bana mjr basıyo cesaretimi almısım ve en sonunda aygırın düsüsünü izledim cok mutluydum canımın farkında bile degim o anda heal alamamısım bi anda z r yaptım mallıkya trollerin ortasında z r git trolle cak bi tane oda sana caksın gömcürrr yattık trolle ama MONSTERKİLLE acı koymustur sanırım 3 party adamın arasında onca ezigin arasında anca wariorun magenin assasinin arasında ölmek gerci suc onda degldi heall ları dandıkti ama olsun ben adamı aldım ya ona bakarım :D tüm party me tesekkür ederim tekrar bana o anı yasattıkları icin (gerci hepsini oraya serdiler ama olsun) :) :D
Sosyal ağlarda paylaş

beramusun 2.günü lvl 45 anca(warrior) olduk bende full chitin bardish filan reduce ile orclar czde shaula kesiolar milim kalmış daldık hepsini aldık orcların shaulayı zorlada olsa kestik 5 kişi ironbow düştü ordan çıktık abyss vardı 7 tane satalım derken kırdırmayı denedim raptor düşmüştü :D
ne günlerdi bea[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

bende x de keserken 3 assasin geldi bi warriorla kapışıolardı
ben bossa vuruyordum onu kestiler son vuruşu yaptım öldüm
kutu bana bakıyor ben kutuya:( açılmıyor artık bide off
kesin rol dü:D[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

benim ilk CZ tecrübem kısa sürdü
CZ nin neere olduğunu bile bilmiyorken daldım biris parti attı pek bi sevinmiştim. sonra towndan çıkacak gibi oldum etrafımda ışıltılar
kaç alan yedim hatırlamıyorum
sonra recharched national point çıkmaya başladı bi süre
onu çözmeye çalıştım :))
walla lvl yükseldikçe öğreniyorsun eski çömezliklerini :))[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X
cln:pro-soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

Alın bir tane daha... (Amma çok hikaye anlattım yaa :-))

Czde sırdan bir gün... Solo takılma isteğimi içimi kıpır kıpır ederken kesiceğim adamları, alıcağım npleri düşünerek daha bi mutlu oluyorum... Derken scroollarımı wolfumu vs vs absıp koşuyorum hb ye doğru diğer ork kardeşlerimle birlikte... karşımızdaki insan ordusu bi anda beliriveriyor biz tam bowl civarlarındayken.. Amansız bir mücadeleye giriyoruz ve arkadan gelen takviye orclar sayesinde humanları eze biçe hbye doğru ilerliyoruz... Ben archer olmama rağmen delimiyim neyim en önden gidiyorum... Hbye vardığımda bana koşan 3 tane mage görüyorum, şansıma 3'ü de paper. Başlıyorum saydırmaya biri daha büyü sallamadan ölüyor ama diğer ikisinden novalarımı afiyetle yiyiyorum... Potdu minordu derken arkamdaki orclar yetişiyorlar bana ama ben dururmuyum yine önde koşarak hbye varıyorum... Köşeme geçip dışarı çıkanları oklamaya başlıyorum... 5-6 killden sonra biraz geri çekiliyim diye kamera açısını deiştiriyorum... Ve gözlerim yerinden fırlıyor :-O

Meğerse humanlar yan taraftan gelip bizimkileri ezmişler ama daha beni fark etmemişler sağda solda kalan orkları kesiyorlar... Adetim olmayan bişeydir town çekmek, böyle bi durumda bile... Başlıyoru hbden uzaklaşmaya... Arkama bakıyorum hbden ordu geliyor... Önüme dönüyorum orkları parçalayan ordu benim peşimde... derken bi parasite bi torment yiyorum ve bi dmg alıyorum... Garip nickli bi herif benim o halime 150 vuruyor.... ben dumur oluyorum ve bi gülme tutuyorki beni bırakın town çekmeyi ekrana bile bakamıyorum... Düştüğüm yerden kalkınca sıradan bi assasinin bana tak attığını görüyorum :( ama ben hala o ilk dmgın etkisiyle gülüyorum :lol:[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

En çok güldüğüm şey :D Ke Betada clan ile hazırlandık büyük rush var :D orc base e herkes hazır içerdeyiz içerde kimse kalmadi sonra inn hostes i flm halledices ;
Disconnect From Server
_____OK_____

girdim be bütün clanla orc base yatıyorus :D[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

su anda beramusta 5w1 den az öldümü hatırlamıom ama en ilginç ölmem ixigenonda olmuştu 4800 hp 1200 armor all ability 60 full tank healler dım 4 assasin 2 warrior bana daldı dalga geciodum taki archer gelene kadar
arher 5 liyi sallamaya başliinca healleyemez oldum 1 dakkika kadar sonra öldüm sag tarafta u have bin killed direwolf loss 7.8 m exp yazıyordu resser isteyemedim clana nası direwolfu anlatsam 2 ay dillerinden düşmezdim press ok :D[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...