Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paralı msn:):)

agrian

Öne çıkan mesajlar

msn paralı olcakmış:):):)
bi de herkes birbirine mail atmış;msn paralı olcak,eğer bu msjı bilmemkaç kişiye atarsan olmıcakmış.....puhahahaha:)[signature][hline]Savaşlardan kimse masum çıkmaz., bazıları ise hiç masum çıkmaz. Sonsuz bozkırların, kıtlığın ve yaşayan hemen her şeyin düşman olduğu bir dünyada ise savaş kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

adsl de direk 7mbit verceklermiş haftaya[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bana sole bır sey oldu 10 ekıme kadar paralı olucak yazısını dun aksam arkadas gonderdı baya guldum :=) hey allam..Bu arada paralı olmalı durumu olursada daha fazla ozellıge sahıp olmak ıcın sanırım msn premıum mu garıp bısı var ole..O galıba paralı olucak..bızım kullandıgımız msnler ın paralı olması soz konusu dııl...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

msn paralı olsa batar.milyarlarca user var ki kaç tanesi para vercek? hem aslında daha iyi olur paralı olursa, icq, yahoo mes. gtalklara geçmek için pahane olur[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

Olsun la verecem parasını.
İnanıyolar ya.[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
her ba$arili tikky'nin arkasinda oha falan olan zengin bi baba vardir...
Sosyal ağlarda paylaş

bu forwarding çok salakca bişey. ama kimler başlatıyolarsa gerçekten zeki adamlar. yazıları çok düzgün yazıyorlar ve milleti inandırıyorlar. benim itü de arkadaşlar var onlar bile sazan gibi atlıyorlar. ama bu çıkartılanların hepsi yalan şeyler. msn paralı olursa gmail bu işten ne kadar karlı çıkar. hem daha yahoo ve msn anlaşma yaptı. artık msnden yahoo da kullanılabilicek. bakalım görücez
Sosyal ağlarda paylaş

fikrimce birisi ortaya sıf kızların msn adreslerini öğrenmek için böyle bi yalan uydurdu :D[signature][hline]- bir saattir izliyorum sinirlerime hakim olamadim. bence programiniz cok bayagi, cok ucuz!
- efendim biz programimizi herkes alabilsin diye ucuz yapiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

bana bu mail ilk defa mayıs ayında gelmişti :) hala da geliyor :) mailin tek değişen kısmı, tarihin yazdığı kısım :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bizimkiler niye kasıyoki.. nası olsa bi çok türk buna aldırış etmicek forward yapmıcak... e paralı olacağını varsayalım.. nolacak başka bi programa kayacaklar... atıyorum icq.. ben icq kullanacam arkım msn ve icq açacak .. e zamanla icq ya geçiş başlıcak.. yani niye kasıyolarki .. Türkler için paralı olsa nolur olmasa nolur...[signature][hline]- bir saattir izliyorum sinirlerime hakim olamadim. bence programiniz cok bayagi, cok ucuz!
- efendim biz programimizi herkes alabilsin diye ucuz yapiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...