Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Account'lar arası char aktarımı] Mümkünmüdür ?

CapriceXante

Öne çıkan mesajlar

Slm..
Geçen hafta bir arkadaş oyunu bıraktı pek sevmedigi için..
Account'unuda bi arkadaşa bıraktı o oynasın diye..
Bu account'u alan arkadaş boş vakitlerinde benim account'ta char kasıyordu zevk olsun diye ve lvl 50 bi mage kastı..
Acaba bu bendeki mage'i bu yeni acc'ye transfer edebilmek mümkünmüdür bi bilgisi olan var mı?

Sanki bi ara bu konu geçmişti bi postta ama bulamadıgım için yeni bi post açtım..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilerde olacağını duydum.. Şu an yapmazlar çünkü bir sürü para kaybederler düşünki 5 accunttan 65euro kazanıyolar neden 52 kaybetsinler.. Ama ileride olacağını biliyorum bu çok işimize yarayacak istediğimiz zaman charımızı satacaksak oyunu bırakacaksak rahatlıkla charımızı transfer edebilecez.
Ama blizzard 'da boş durmayıp ceplerimizi kemirecek..[signature][hline]FOR THE HORDE!!!
GUILD : HAMMERHEARTH
REALM : DUNEMAUL
TAUREN - WARRIOR
Sosyal ağlarda paylaş

para kaybetme nerde burda?

xante nin accountunda xante nin bir arkadaşı level 50 mage kasmış xante oynamadığı zamanlar,

birisi oyunu bırakmış, diyor ki bendeki 50 mage ini bu oyunu bırakanın accountuna geçirsek o orda oynamaya devam etse benim oynamadığım zamanları bekleme :D benmi anlamadım yoksa :D yukarıdaki gibi anladım ben.
herneyse; benim bildiğim kadarıylada öyle bişi yok, belki blizzard a mail atınca bi kıyak geçerler sağı solu belli olmaz çünkü; gerçi güvenlik felan bıdı bıdı yapabilirler mi bilinmez.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
= Gaiseric Orc Hunter = Guild Hajnal
For The Horde!

[Bu mesaj Asphodel tarafından 15 Ekim 2005 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Account ta da ev arkadaşımın charı var lvl 56 warlock aynı serverdayız. Artık herif lvl 60 oluyo, yani büyük ihtimal aynı guildde olucaz biz de ve beraber dungeon yapamıcaz gerçekten kötü bi durum ama ben de bazı arkadaşlar gibi duydum bu account dan account a character aktarım olayını ve bu Expansion Pack ile birlikte gelicekmiş bilginize...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asphodel, 15 Ekim 2005 19:08 tarihinde demiş ki:

xante nin accountunda xante nin bir arkadaşı level 50 mage kasmış xante oynamadığı zamanlar,

birisi oyunu bırakmış, diyor ki bendeki 50 mage ini bu oyunu bırakanın accountuna geçirsek o orda oynamaya devam etse benim oynamadığım zamanları bekleme :D benmi anlamadım yoksa :D yukarıdaki gibi anladım ben.
herneyse; benim bildiğim kadarıylada öyle bişi yok, belki blizzard a mail atınca bi kıyak geçerler sağı solu belli olmaz çünkü; gerçi güvenlik felan bıdı bıdı yapabilirler mi bilinmez.

para kaybı şu sen iki accın aylık parasını 26 alırsın 1 accın aylık parasını 13 caktın mı ;)[signature][hline]Old Kingdom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Rion_, 16 Ekim 2005 11:24 tarihinde demiş ki:
said:
Asphodel, 15 Ekim 2005 19:08 tarihinde demiş ki:

herneyse; benim bildiğim kadarıylada öyle bişi yok, belki blizzard a mail atınca bi kıyak geçerler sağı solu belli olmaz çünkü; gerçi güvenlik felan bıdı bıdı yapabilirler mi bilinmez.

para kaybı şu sen iki accın aylık parasını 26 alırsın 1 accın aylık parasını 13 caktın mı ;)

Iyide şimdi char transferi yapmazlarsa o acc frozen yapacam kullanılmayacak ama yaparlarsa her 2 acc de aktif olacak yani 13 yerine 26 kazanacaklar bunun neresi para kaybıki ;)[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım ben anlatamıyorum...

Account#1 ve Account #2 var şuan elimde ve #2 Frozen durumda yani blizz bundan para kazanamıyor...

Ama eger char transferi yaparsa arkadaşım Account #2 ye para yükleyip oynamaya devam edecek...

Yani sadece Account#1 yerine #1+#2 den para kazanacak..

Bunun nesini anlamadın ki ?

Oynamadıgın account kim açık tutar ?[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım sen serverdan aktarımdan bahsaediyorsun dogru mu eger acc tan acca char aktarımından bahsediyorsan adamların bi zararı yok senin acc ına aktarsalar o charı gene 13euro alcaklar ama baskaları acık tutmak isteyebilir ;)[signature][hline]Old Kingdom...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...