Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN ve Paralı olaylarına artık son nokta.

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bazıları hala stres içinde galiba da şu işe bi açıklama getirelim. Artık topicte açılmasın bak ben açıyorum benim yerim ayrı :P şaka canım yok öyle birşey.

Şimdi Msn Paralı olursa ne olur?

Msn Messenger User'ların %90'ı msn mes. kullanmaz parada vermez. Çünkü ICQ var, Yahoo mes. var, GTalk var, var anam var.

Bu yüzden böyle bir mantık yürütmek saçma olur.

Peki bu söylenti nerden çıktı?
Böyle yurdum gençleri ortalığı karıştıralım manasında, akılları sıra eğlence yarattıklarını sandıkları için böyle saçma forwardlar atarak heryere bu yalan haberi gönderdi. Millette afalladı noluoz diye. Öyle birşey yok tabi ki fakat insanlar telaş yapıp forumlara kapıldığı içn stresli bi ortam oluştu.

Peki abi sonuç ne ?
Msn paralı olmayacak ama keşke paralı olsa, icq-yahoo mes-gtalk vb.lerine geçmek için bahane olur.

Zaten paralı olamaz çünkü MSN'de düzeltilmesi gereken 500 tane bug ve problem var.Kimsede bu prg.'e para vermez.

Yani MSN MESSENGER KULLANIMI PARALI OLMUYOR.BANA KEPSLOKU AÇTIRMAYIN. kapadım[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

ben heyecanlanmadım -bea . Bazıları hala olayı kavrayamadı mini bi açıklama kodum[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden ıcq paralı olacak muhabbeti vardı her yıl ateşlernir di bu olay aıştık tabi o zamanlardan[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...