Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6680 e radyo programı

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

up pupupupupup pupupupp pp uppupup pupupup pu pupupupup pupup ppupu pupuppupupup ?!?!?![signature][hline][b]cats rulz =)
cok sevdım onu cok hayatımda kımseye baglanmadıgım kadar cok baglandım ona neyın ne oldugunu yenı anlyıo ama ben anlamıyorum kadınları hiçbi zamanda anlasıamayacka yagane warlıktır. ama bilsin ki kendımden cok onu sevıyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

yüklüyolarmıs galıba telefoncularda fln[signature][hline][b]cats rulz =)
cok sevdım onu cok hayatımda kımseye baglanmadıgım kadar cok baglandım ona neyın ne oldugunu yenı anlyıo ama ben anlamıyorum kadınları hiçbi zamanda anlasıamayacka yagane warlıktır. ama bilsin ki kendımden cok onu sevıyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

6680 ve orjinalinde radyo olmayan telefonlarda radyo için gerekli donanım olmadığı için herhangi ek bir program ile radyo dinleyemezsiniz. (kızılötesi olmayan telefonda tv uzaktan kumandası kullanamamanız gibi)
ancak radyo donanımı olan bir cihaz aracılığı ile size radyo dinlemenizi sağlayan programlar var. fakat bunlar genellikle gprs üzerinden veri transferi yaptığı için biraz tuzlu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

telefonlara radyo programları var. bunlar gprs i kullanarak radyolara baglanıyolar. telefoncuya falan ihtiyacın yok bluetooth un varsa sende yüklersin yani. ama tabi kontorler gidiyo baya sağlam. hmm örnek radyo programı olarak aklıma AvecRadio geldi. bi ara istersen.[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm!
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Redogski, 15 Ekim 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
said:
Fransuxa, 13 Ekim 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
yüklüyolarmıs galıba telefoncularda fln

kandırmışlar seni:D

+1 =)[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...