Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Basınıza Gelırse...

Llama

Öne çıkan mesajlar

dun 28 gun sonrayı ızledım ve karakterlerın ıcınde kendımı dusundum sanırım ben kendımı vururdum lem ne kadar kotu bır sey hastanede kalıyorsun bı kalkıyon dunya bombos kımse yok aman allahım delırtın ınsanı valla dedıgım gıbı ben kendımı vururdum ya sız...[hline]Ben Bugun Cok Iyıyım...
Metall Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Elime bi demir sopa alırdım, okkalı bi küfür sallar aralarına dalardım.

İman power 4ever :P
[hline]Edit:Bu kafayla yazıda yazılmıyo iyimi[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...

[Bu mesaj Shock_The_Bizkit tarafından 28 July 2003 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

büzük sahibi insan olarak donar kalırdım herhalde..cılgınlar gibi teknolojik biisiler arar dunyadaki hayatın ne durumda olduuunu örenmee calısırdm bi kac gün..intahar edicek yürek varmı acaba bende die dusunuom su an..[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

peeehhhh,remington ne güne duruo,kodummuydu beline 12gaugeyi hayatını kaydırırım herzombinin,ben racoon policestation koridorlarında zombilerle kovalamaca oynamış,umberella malikanesinde hunterlardan kaçmış,nemesisi tokatlamış adamım,racoon city'de zombi bırakmadım,jill valentine yengeniz olur hatta,:-p,[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

Yav zombi dediğin bir garip yaratık koşamıyo edemiyo bi damla çeviklik yok bizim gibi Türkler'e karşı hiiç şansı yok elin Amerikalısı ne yapıor bilmem, sallamazdım yane dalardım ortama ne intiharı peeh ![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi be!

Şimdi aklıma şey geldi.

Sınıftayız öğretmen söylev çekiyo bize."Çocuklar öpretmenler odasında adınız hiç hoş geçmiyo onu söyliym" falan diye sayıyo işte şurda böylesiniz çok konuşuyosunuz sınavlarınız çok iyi değil falan diye.Bizim bi arkadaşta laf arasına çok iyi sokmuştu ama "Çok iyi adam pataklarız" diye :D[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

ulan dalacan aralarına bismillah die,
osmanlı şamarı şöle el ayasının hafif altındaki sert yerle elmacık kemiğine böle şlap die geçircen,
zombie mombie kalmaz ortalıkta daıtırım huleynn[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...