Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurbağanın sindirim sistemi

Duke_Guybrush

Öne çıkan mesajlar

eğer okulda hiç kurbağa kesmediyseniz ve içinizde kaldıysa -->burdan<-- bir adet sanal kurbağanın herbiyerini kesip inceleyebilirsiniz. ilk başta sıkıcı gibi gelio yazılar flm ama sonlara doğru çok eğlenceli ;)[hline][i]
tıklayana sakız alcam:sakız
boşuna kasma:"viande ne yaa?"
tıklamıyana sakız almicam:more sakız
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde kurbağı kesmeye çalıştık...önce tuttum kurbağayı bulaşık eldivenleriyle fakat elimden anında kaydı sabun gibi...sonra bia rkadaş atladı tuttu kurbayı fekat ağzından alkolü veemedik

onun yerine attım kavonozun içine alkolü döktüm içine sonra kapağı kapatıp çalkaladım bigüzel..kurbağa bayıldı=)

Sonrada hoca kesmeye tırstığı için piskopat bi arkadaş kesti =)

Bu deney sayesinde anestezi uzmanlığının çok güzel bişe olduğunu keşfettim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Yemek için başka bir canlıyı öldürmeyi anlarım, çok rahatsızlık verince kendi yaşam alanımıza girmişse sinekdi böcekdi onları öldürmeyide anlarım, seni öldürmeye çalışanı öldürmeyi de anlarım ama sırf zevk için veya olmayan bilimselliği yakalamak için öldüreyi bir türlü anlayamam.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

kurbağa yalan bişey
domuz anatomik yapısı ve içorganlarının yerleri bakımından insanlara çok yakın bi yaratık. bunun için us te genelde hayvan amerikalılar, yemek için şişlediği hamile domuzların içinden çıkan ceninleri okullara gönderip "kesin eğlenin" diyolar.[hline] a.k.a
necroCannibal
ud49
Sosyal ağlarda paylaş

sylvanthas bu dünyadki en kötü, en tehlikeli hayvanın insan olduğunu biliyorsundur heralde?

En azından eşeğin yük taşımada kullanılması gibi bir amacı var, ya biz o hayvanlar için naapıyoz? dünyalarını yokediyoz.

*!barıış barıış diye baırarak yeşil pankartlarla etrafta dolanır*

ve şöyle bir şey var, dünya dengeli, yani eğer tüm kurbağaları gereksiz diye öldürürsek, bunun bir ucu bize çok kötü şekilde dokunur.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sylvanthas, 23 Şubat 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
kobay ve dissection hayvanlarının varoluşlarının tek anlamı kesilmeleri. başka hiç bir işe yaramıyorlar. nası öküz yenmek, eşşek odun taşımak için yaratılmışsa onlar da doğranmak için yaşıyor.

okunan şey anlaşılmıyor herhalde
şık göründükleri için daha doğmadan derisi yüzülüp kürk yapılan canlılar değil bunlar, insanların bir şey öğrenebilmesi için yaşayan yaratıklar. nesli tehlikede falan olsa dokunulmayacak yaratıklar. onların da dünyadaki görevi bu.
sadece fazla duygusal düşünüyorsunuz. bir canlının hayatına son vermek tabiki insan olan herkese acı verir.
öğrenebilmek için kesinlikle herkesin yaşması gereken bir tecrübe bu
inşallah bir gün türkiye cumhuriyeti devletinin her okula bir dissection sınıfı açacağı günleri görürüz[hline] a.k.a
necroCannibal
ud49
Sosyal ağlarda paylaş

deneylerde kullanılan kurbağalar "Amerikan Kral Kurbağa" dır
bu hayvan birçok bölgedeki doğal yaşamı tehditeden lanet olası bir hayvandır ve bilinmeyen bir nedenden ötürü aşırı çoğalıyorlar
bulundukları bölgelerde avlanılması gereken hayvanlar konumundadır
bir de bu türün deneylerdekullanılmasıiçin üretilen "Kültür Kurbağaları" var böleçiftliklerde yetiştiriliyorlar ve tanesi 10-12 dolardan satılmakta[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...