Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CZ'girdiğim an yer yerinden oynadı!!!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Cz ye girdim baktım kapıda org sürüsü çıkardım aack 08 ve cihitin goblinleri giydim healtları hazırlan sw bastım kapıya geldim(Arkadan dalcaktım)ne göreyim arşımda 14 tane lv 46-55 arası roqeler okcu yok içlerinde kuruky alıyolar daldık saldırıyodum baktım o sırada arkadan 5 nowacı elmorad nowaları kodular biri civcivdi 300 vurdus anırım onlara hepsi topuk yapmaya başladı nowacıalr sw sizdi ben hepsini kovaladım geberttim nowacıalr yolun ortasında kaldılar.geri dönüyodum karşımda 27 tane kişi buldum sw yi sildim ligi midir nedir yeni çıkan hızı kullanıyom adamlar arkada kaldı ben kaçıyom orsırada bizimkiler 5 nowacı çıktı nowaladılar onun üstüne pususuda duran 6 roqelen daldık yavaş yavaş bizimkiler geliyodu o sırada bizimkilerin tamamı geldi saldırdık orglara adamlar ğpusu kkurdu kapıda 16 roqemi ne wariwor lar öne çıktı bizde bu arada mekanı temizliyoz karus wariwor bırakmıyoz susunderes ve ın geberdi sonra towarlara akın ettin geberdiler ama bastığımızda manyak bi sahne çıktı 100 kere fotoya basmışımdır ama çekmedi fotosunu çekseydi buraya koycaktım görseniz ağzınız açık kalırdı bu orglara ibret olsun!!!!(bandit camp bastık ora ana baba günü idi orada 35 org geberttik.hepside ezikti :lol: :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 13 Ekim 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
Cz ye girdim baktım kapıda org sürüsü çıkardım aack 08 ve cihitin goblinleri giydim healtları hazırlan sw bastım kapıya geldim(Arkadan dalcaktım)ne göreyim arşımda 14 tane lv 46-55 arası roqeler okcu yok içlerinde kuruky alıyolar daldık saldırıyodum baktım o sırada arkadan 5 nowacı elmorad nowaları kodular biri civcivdi 300 vurdus anırım onlara hepsi topuk yapmaya başladı nowacıalr sw sizdi ben hepsini kovaladım geberttim nowacıalr yolun ortasında kaldılar.geri dönüyodum karşımda 27 tane kişi buldum sw yi sildim ligi midir nedir yeni çıkan hızı kullanıyom adamlar arkada kaldı ben kaçıyom orsırada bizimkiler 5 nowacı çıktı nowaladılar onun üstüne pususuda duran 6 roqelen daldık yavaş yavaş bizimkiler geliyodu o sırada bizimkilerin tamamı geldi saldırdık orglara adamlar ğpusu kkurdu kapıda 16 roqemi ne wariwor lar öne çıktı bizde bu arada mekanı temizliyoz karus wariwor bırakmıyoz susunderes ve ın geberdi sonra towarlara akın ettin geberdiler ama bastığımızda manyak bi sahne çıktı 100 kere fotoya basmışımdır ama çekmedi fotosunu çekseydi buraya koycaktım görseniz ağzınız açık kalırdı bu orglara ibret olsun!!!!(bandit camp bastık ora ana baba günü idi orada 35 org geberttik.hepside ezikti :lol: :lol:

Sen Hangi DUNYADASIN COCUGUM :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gorada Yaşıyor O :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 13 Ekim 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
bandit camp bastık ora ana baba günü idi orada 35 org geberttik.hepside ezikti :lol: :lol:

ahahahaha senin o dediklerin mob olmasin?[signature][hline]Nick: Wakz (Blade Master)
Lvl: 62
Clan: Tormentors
Nation: Human
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Üstat Ben Bu Oyunu Bırakırım Böleleri Yüzünden Zuahaha Adam NE dıyor Mage lerde Swıft Yoktu Bende Kovaladım yenı acılan bısey Daha hızlı kosuyor ligti mi ne muaahah 1 de kestıgı adamlar 45-55 lvl arası 35 tane (Org) kesmıs Yok buna 1 Care Bulmak Lasım Cz ye de Giriş'te lvl Sınır Olması Lasım dişe'diş Ancak Öyle Zevk İ Cıkar Kardesım Senden Böyle yazılar Beklıyoruz.. [signature][hline]La is La Bonita
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...