Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adı yok

Dreamer

Öne çıkan mesajlar

Ne Yalan Söyleyeyim
Seni seviyorum
Atamıyorum aklımdan
Unutamıyorum ismini
Haksızım belki biliyorum
Üzmemeliyim seni
Ama yansıtamıyorum sana
Neler hissettiğimi

Duvarlada sesin var
Kokun sinmiş havaya
Anılarının peşindeyim
Kimse dur diyemiyor bana
Aydınlıktan korkar oldum
Görmemek için gerçeği

Evet, o sensin sen kim oldugunu biliyorsun seni çok seviyorum
Sen Benim Herşeyimsin[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla okurken sıkıntı verdi bana, bu tür birbirinden ayrılmaz, "aşkım, çiçeğim, böcüğüm" konseptli o kadar yazı okudum ki artık konu olarak bu işleniyorsa, anlatımda özgünlük arıyorum. Ama malesef bu eserde pek öyle bir şey göremedim.

Başka bir kavram al aşkı ona yedir veye böyle çok düz yazacaksak çekici noktalar koy.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

tamam denicem tesekkürler...[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok genel bakmışsın. Aşkın içinde o kadar fazla şey var ki. Onları çalış mesela. Aşık olunca bilmem ne oldu şunu hissettim i çalış. Çünkü artık, ben sanatçıyım die çıkan popçuların mesela klasik lafları var "Aşkından yanıyorum" modu -Biraz onlardan fırlama gibi olmuş- onlardan bıktım ben çok..[signature][hline]Yol yanımdan aktığı için sadece,
Gittiğim yer geldiğimden farklı.
Aslında hep buradayız.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...