Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin Transferleri

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Seneye 2007 .. Ve Fenerbahçenin 100. Yılı Fenerbahçe Seneye 100-150 Milyon Dolar Arası Transferlere ayırıcağını açıklamıştı (İç Transferler Dahildir) ve 2007 yılında Avrupada başarı Hedefledikleride bir kesinlik ve neredeyse Luciano ve Nobre'nin 2007 kadrosunda yer almayacağından eminim ve şunu bilinki Eğer Fenerbahçe bu transferde ısrarlı olursa alır ..[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 09 Ekim 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
Seneye 100 milyon dolar bütçe olacak , nobre ve lucianonun yerine 2 dünya starı alınacagını sağır sultan duydu...

Fenerbahçe kimsenin hayal bile edemeyeceği yıldızları getirdi...
Ortega , pvh , anelka , appiah, alex ...

Seneye 100. yılımız tüm taraftar henry , carlos gibi yıldızları bekliyor...onlar olmasa bile , onların ayarında dünya yıldızlarını gelecek sezon türkiye liginde izleyecez...kimsenin şüphesi olmasın...

32 yasinda PVH gibi kimsenin hayal edemeyecegi biri? Ya da Alex kim ya? Gelmeden once adini duymus olan? Anelka su surekli takim degistiren istikrarsiz adam degil mi? Hani Real Madrid'den Manchester City'ye ordan da Fb'ye kadar dusen? Appiah kac maca cikmis Juventus formasiyla ki yildiz olmus? Ortega su an nerede oynuyor?
LOL...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 09 Ekim 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
said:
Bonjo, 09 Ekim 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
Seneye 100 milyon dolar bütçe olacak , nobre ve lucianonun yerine 2 dünya starı alınacagını sağır sultan duydu...

Fenerbahçe kimsenin hayal bile edemeyeceği yıldızları getirdi...
Ortega , pvh , anelka , appiah, alex ...

Seneye 100. yılımız tüm taraftar henry , carlos gibi yıldızları bekliyor...onlar olmasa bile , onların ayarında dünya yıldızlarını gelecek sezon türkiye liginde izleyecez...kimsenin şüphesi olmasın...

32 yasinda PVH gibi kimsenin hayal edemeyecegi biri? Ya da Alex kim ya? Gelmeden once adini duymus olan? Anelka su surekli takim degistiren istikrarsiz adam degil mi? Hani Real Madrid'den Manchester City'ye ordan da Fb'ye kadar dusen? Appiah kac maca cikmis Juventus formasiyla ki yildiz olmus? Ortega su an nerede oynuyor?
LOL...

Appiah Geçen sene Juventus Forması ile 30 küsür Resmmi maça çıkmıştır istediğin kadar araştırabilirsin bu 1..

2. Alex'in ismini duydunuzmu diosunda Fenerbahçenin Alex'i transfer ettiği sene Real Madrid'te Alex'le ilgilendi Fakat Fenerbahçeye 2 Senedir sözüm var diyip Fenerbahçeye geldi..

3. Pierre Van Hooijdonk'un Geçen seneki PErforması olarak yargılamak gerçekten komedi .. Pierre Van Hooijdonk gibi bir Yıldızı Türkiyeye Getirebilecek tek klup fenerdi ve yaptı..

4. Anelka.. Anelka'yı sadece izleyip görüyorsunuz.. Daha 21 Yaşında R.Madirid'te oynamış bir Futbolcudur .. ve 5 Sene Sonra Anelka'yı eğer bu platform kalırsa oynadığı takım açısındanda tartışırız.. ki şu mantık ..

Real Madrid'ten Man City'ye gelerek bir düşüş yaşamıştır Fakat Man City'den Fenerbahçe'ye gelerek Yükselişe tekrar geçmiştir ..

Asıl komedi şudur .. Barcelona gibi bi takımdan Galatasaraya Gelerek oldukça büyük bir düşüş yaşıyan Hagi mevzusu ..

Ortega şu an Fenerbahçe'de değildir Fakat Genel olarak Sorunlu bir Oyuncudur Avrupa'da daha önce Parma'da oynamış ve Yine ülkesine kaçmıştır..

Yeterince cevap verdim sanırım[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

anna wissi çatlicak birazdan.bu nasıl kıskançlıktır allahım.alex in gs de oynaması için kaç oyuncunu satarsın ben bile bilmiyorum.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty bunlarin hicbiri bana cevap degil.. Anelka'nin bilmem kac sene once iyi topcuyken Real'de oynamasindan bana ne? Nereden geldi? Manchester City'den...
Appiah adam yoklugunda gecen sene oynadi. 30 mac? LOL... Komik olmayin. Son 5 dakka girdiklerini saymissiniz herhalde. Neyse hemen yerine adam aldilar ve kendisini gonderdiler zaten.
PVH dedigin adam Turkiye'ye 32 yasinda geldi. 32 yasinda bir oyuncuyu getirmek ne kadar basari? Sadece FB'nin yapabilecegi bir sey? Komik olmayin.. Performanstan bahsetmiyorum. 32 yasinda Hollanda Ligi'nde oynayan bir adamdan bahsediyorum.
Tabi Alex'i aslinda Real Barca Manchester Milan istedi ama o FB'ye geldi. Oldu canlarim, oldu sekerler...
Ortega FB'ye nerden geldi? Ortega dediginiz adam Avrupa'da istenmeyen adam. O mevzuda ne kadar caninizin yandigi ortada. Bir suru problemini de size bulastirdi. Hala basari midir bu transfer? Biraz objektiflik?[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 09 Ekim 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
nickinin hakkını veren bir kişilik. saygı duyarım

hahahahahahhahahahhahhhaaa

koptum ya

puahaha :D :D :D

+10020023021030203[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 00:08 tarihinde demiş ki:
Hagi konusuna da deginmeden gecemeyecegim...
Evet Hagi cok buyuk dusus yasamistir, 4 yil icinde 4 sampiyonluk 1 Uefa Cup 1 Super Cup...
Dusmek istiyorum...

nerden çıktı hagi?[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Trasty bunlarin hicbiri bana cevap degil.. Anelka'nin bilmem kac sene once iyi topcuyken Real'de oynamasindan bana ne? Nereden geldi? Manchester City'den...
Appiah adam yoklugunda gecen sene oynadi. 30 mac? LOL... Komik olmayin. Son 5 dakka girdiklerini saymissiniz herhalde. Neyse hemen yerine adam aldilar ve kendisini gonderdiler zaten.
PVH dedigin adam Turkiye'ye 32 yasinda geldi. 32 yasinda bir oyuncuyu getirmek ne kadar basari? Sadece FB'nin yapabilecegi bir sey? Komik olmayin.. Performanstan bahsetmiyorum. 32 yasinda Hollanda Ligi'nde oynayan bir adamdan bahsediyorum.
Tabi Alex'i aslinda Real Barca Manchester Milan istedi ama o FB'ye geldi. Oldu canlarim, oldu sekerler...
Ortega FB'ye nerden geldi? Ortega dediginiz adam Avrupa'da istenmeyen adam. O mevzuda ne kadar caninizin yandigi ortada. Bir suru problemini de size bulastirdi. Hala basari midir bu transfer? Biraz objektiflik?

Hagi türkiyeye geldiğinde 20 yaşındaydı dimi ?

Appiah'ın toplam maçı 37 dir ilk 11 maçı 32 miydi neydi, bunu 1-2 ay önce burda tartıştık ..

Alex konusuna gelince bu mesajınla anladımki sen Futbol piyasasını hiçbir şekilde takip etmiyorsun ..[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi bir aciklama gostersene bana Real Madrid'in Alex'e talip olduguna dair..
Valla dogrusun, senin Fanatik ve Fotomac'tan takip ettigin kadarini takip edemiyorum ben sanirim.

Hagi yasli geldi. Zaten bu da cok buyuk bir transfer basarisi degildir, sanstir. Eee? PVH ise ulasilmaz adam. LOL.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

begenmediginiz trasnferler son 2 senedir bizi şampiyon yapıyor.o yuzden aglamanızı anlayabiliyorum.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 00:08 tarihinde demiş ki:
Hagi konusuna da deginmeden gecemeyecegim...
Evet Hagi cok buyuk dusus yasamistir, 4 yil icinde 4 sampiyonluk 1 Uefa Cup 1 Super Cup...
Dusmek istiyorum...
Dikkatini çekerim Barcelona gibi bi takımdan geldi .. Anelka'nın Fenerbahçe'de bunları yaşamayacağını nerden biliyosun ..

Galatasaray Hagi'nin geldiği sezon Galatasaray, Türkiyede 10 Şampiyonluğu bulunan .. (Fenerbahçe 14)

Avrupa Şampiyonlar liginde 4 lükten başka bi başarsısı olmayan bir Galatasaraya Geldi..

Anelka ise Fenerbahçeye geldiğinde 15 Şampiyonluğu bulunan ve En azından Şampişyonlar liginde bi 3. lüğü olan bi takıma geldi ve 1 Sezonda 1 Şampiyonluk yaşadı .. ORtam böyle giderse 4 sene değil bi 7-8 sene daha şampiyonluk yaşayacak gibi[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

Sampiyonlar Ligi'nde ne zaman 3. oldu FB?
LOL...

Hagi'yle konunun alakasi yok zaten sen getirdin o muhabbeti buraya.

Hagi de elbet Barca'dan GS'ye gelerek CM tabiriyle `club reputation` olarak dusus yasadi. Bununla konumuzun alakasi ne?[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

bu futbolda FB-Gs sidik yarışması niyedirki hep? Herkezin birbirine laf sokmaları adam gibi yazsanıza??? konu güzel gidio gelio x takımdan biri dier tyakıma laf sokuo[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 44 - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
Resmi bir aciklama gostersene bana Real Madrid'in Alex'e talip olduguna dair..
Valla dogrusun, senin Fanatik ve Fotomac'tan takip ettigin kadarini takip edemiyorum ben sanirim.

Hagi yasli geldi. Zaten bu da cok buyuk bir transfer basarisi degildir, sanstir. Eee? PVH ise ulasilmaz adam. LOL.

İspanyanın Real Madrid e yakınlığıyla tanınan en büyük gazetesi yazdı...alışmışız bol keseden atmaya biraz araştıralım sonra konuşalım...

http://www.as.com/articulo.html?xref=20051008dasdaiftb_21&type=Tes&d_date=20051008&anchor=dasftb[signature][hline]98>100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 10 Ekim 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
Sampiyonlar Ligi'nde ne zaman 3. oldu FB?
LOL...

Hagi'yle konunun alakasi yok zaten sen getirdin o muhabbeti buraya.

Hagi de elbet Barca'dan GS'ye gelerek CM tabiriyle `club reputation` olarak dusus yasadi. Bununla konumuzun alakasi ne?

Grup 3. lüğünden bahsediyorum ..

Lol bu mesajınla ciddi koptum ulan Sen değilmiydin Anelka Düşüş yaşadı fln diyen bende Sana Anelka'ya karşılık Anelkanın yaşadığından çok daha büyük bir düşüş yaşayıp Efsane olan Hagi'yi gösterdim[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy demiş ki; Ya da Alex kim ya? Gelmeden once adini duymus olan?

Duyduk duyduk... Konfederasyon kupasında Brezilya - Türkiye maçında 90+ da maçı 2 - 2 yapan oyuncu kimdi?

-Wissy demiş ki; Appiah kac maca cikmis Juventus formasiyla ki yildiz olmus?

Juve formasıyla cl ve lig 42 maça çıkmış. lig maçlarının %90 ı ilk 11.

PVH için -Wissy demiş ki; Performanstan bahsetmiyorum.

Ardından;
Hagi için -Wissy demiş ki; 4 yil icinde 4 sampiyonluk 1 Uefa Cup 1 Super Cup

-Wissy demiş ki; PVH ise ulasilmaz adam. LOL.
paticikte arattım. GS'nin çok almak istediği adammış meğer bu;
DİKKAT! İLK MESAJA BAKMAYI UNUTMAYIN!
http://forum.paticik.com/view.php?id=36713

-Wissy demiş ki; Real Madrid'den Manchester City'ye ordan da Fb'ye kadar dusen?

Ardından -Wissy demiş ki; Hagi de elbet Barca'dan GS'ye gelerek CM tabiriyle `club reputation` olarak dusus yasadi. Bununla konumuzun alakasi ne?

Benden bu kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...