Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce Cypher EN İYİLERİ

The_Killer

Öne çıkan mesajlar

walla warrior olarak izmir çok şahane adam tam bi boss makinası itemler falan harika ama cem(DEJ4VU) nerde ne yapacağını nereye dalınacağını çok iyi biliyo.dej4vu nun üstüne yoktur warrior olarak

assassin olarak darkness çok iyi eğer dupeci deilse tabii czde hep göremiyom ama 5 dakka uğruyo altta hep onun ismini okuyon

mage=just smile,heru,spider,espo,ewr,enger aynı partide oldukllarında tek mage olup insanları ağlatıyolar

priest=155_imdat benim için ölünce gelip 30 taşa kaldırıyo hiç geçkalmıyo :D:D[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 4xxxx
Clan: BlackCats
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

genelde insanların çoğu dupe bide macrocu oldular son savasta baskına gittik macrodan humanların townlarına gidemedik lunar kapısında sıkıstık[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 4xxxx
Clan: BlackCats
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

darkness için söylenilen tüm herşey hafif kalır dupe-hack-macro-hatta parazit,malice bile atıyor demişlerdi :D
benim bildiğim gördüğüm dupe ve hackleri en çok kullanan clan o clandır şu anda c de hile yapanlarıda anında gm e ispiyonluyorlar kendileri yapar kimseye yaptırmazlar :D
bakalım ne kadar devam edecek[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

cc sakura ise her server a damgasını vuran birisi her serverda kasar listeye girer ona lafım yok en sağlam clanlarda takılır o clan zaten onu yeterince donatır[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

eeee bide hacklenen mı banlananmı bılmem ama 98765 i sakın unutmayın ... dimi bu arada cc sakura bızım clanda pk yaptıgımız gunler adamın nasıl bır oyuncu oldugunu anlıyorsunuz.[signature][hline]
62 paper mage
np 5xxxx
clan :chete
server :cypher

[Bu mesaj angelusy tarafından 13 Ekim 2005 09:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun en iyisi HaCKeRdi ama charı sattı şu anda durmdan biri tüeüyo dupe yapan cz ye gidiyo antimage diye biri wardı adamda dual shard +8 adam bana spike ile 500 çakıyodu o shardlar bende olsa heralde tek wuruş çekerdim :P[signature][hline]lvl-58
clan-AudioSlave
np-5xxx
ArChEr
Brc_GoNDoR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gondorr, 13 Ekim 2005 09:37 tarihinde demiş ki:
oyunun en iyisi HaCKeRdi ama charı sattı şu anda durmdan biri tüeüyo dupe yapan cz ye gidiyo antimage diye biri wardı adamda dual shard +8 adam bana spike ile 500 çakıyodu o shardlar bende olsa heralde tek wuruş çekerdim :P

Spike la 500 mü? >.<[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...