Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minsc çıldırdı! (Baldurs Gate2)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

keldorn un dispel magic ve true sight özellikleri ayrıca carsomyr +6 ile savaşması minscten kat kat daha iyi yapıyor onu
ya tek katana ya da longsword + shield li bir adam alırım minsc yerine. o ne öle. ranger. öyk. (katana çift elli kullanılır).[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

karısı Keldorn'u boynuzluyordu,o yüzden a,ilesine daha fazla zaman ayırmak için gruptan ayrılıyordu:),geri alabiliyordunuz ama ben almadım yazık:),bu arada bgde adam kesmek önemli deil bence,o yüzden hangi adamı sevseydim onu alırdım gruba,mins ve boo'yu çok seviom o yüzden onlar oyunun sonuna kadar grubumdalardı.(mins stealth kullanınca"None shall see meeeeeeee,though my battlecry might give them way")diodu,sprdi yada"sword meet evil,evil meet sword!!"heheh[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

2 kere sorcererle(2. sinde en sonuna geldim..baydi..sildim,bitirmi$ saymayabilirsiniz) 1 kerede wizardla bitirdim,her seferinde grubum :

Ben
Minsc
Anomen
Valygar
Jan
Jaheria

cok rahat bence
minsc e o ghityanki 2-handed swordu verince zaten oyun sacmaliyor artik,cok kolay oluyor[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

ah buarada,minsc harbi çıldırıo,eğer airiae mi ne o elf kız takımınzda(eğğk o kız hep jaheria'ya laf atıo,ben onu gruptan kowmuştum çünkü jaheria'nın hastasıyım:))ise bi yerde minsc ona "benim cadım olurmusun"dio,
(minsc'in cadısını ilk oyunda o aşmış human mage vardı edwinmi ne o öldürüüodu)
,airemine o kız kabul ediodu,eğer o elf teklifi kabul ettikten sonra savaşta fln ölürse minsc acaip bi frenzy'e girio,normal frenzy'den 10 kat büyük.[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh Aer i bilmemne inninde üst kata çıkardım trap yüzünden öldü alt katta minsc frenzye girdi:) Şu anda irenicusu öldürdüm 2 kere slayer oldum +rüyamda gördüm fln aşmış durumdayım:) Ama cidden sadece ana karakterimi yollayarak kesiorum ortamı:) ( 75fire resistance 50(100) lighting resistance{bir cloak buldum lightningleri reflectlio!}50 cold resistance var.+elinde dragon slayer+2, kalkan dragon shield, zırh doom plate+3, miğfer Dragon helm vedeee ayaklarda da boots of haste var coştum açıkcası:) (Ayırım yapmıyorum dişi konusunda ne derlerse he diyorum:))[hline] Never was and never will be..
- See battle Boo? Run Boo Run!
- Butt-kicking for goodness!
- Jump on my sword while you can, i wont be as gentle!
- Fysk! Boo says "Whaaat?"
Sosyal ağlarda paylaş

seni seçtim pihaçuu diye seçilirmi öle hemen bakıcam hangisi daha önce bana sulanacak o zm atlıcam hemen:) Hmm şu drow fena diil hani hem ilerdede good oluyormuş oooh:)[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Jaheriada iş yok:) Druidliğinide kaybetti kaldım öle (Shapeshift yapamıooo) Bu arada flail of ages'i yaptırmadım çokmu eziğim?[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

evet biraz :p,flailofages oyunun sonlarına kadar,(parçalarını bulduun silahları yapmaya başlıana kadar)kullanılabilecek bişi,shape shifting sux!animal summoning rux!!,jaherianın savaşta işe yarayıp yaramadıını tartışmıozi başka eeehhhh,"fonksyonlarını" tartışıoz,ehehe :)[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişi dicem paladinim ama şu reputationum 10?? ayrıca slaver olunca rep. düşüyorsa çok sux:([hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm jaheriayı Conjure fire elem vede harper rez dışında kullanmıyorum bu arada drowun evi şey neydi hani yenilen yaw unuttum:) Bu arada char lvllarım 13-10 arası iymidir(yoshimoya çok üzüldüm yaw kalbini şeettirmek lasım onunda:( )[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

13-10da hangi chapterdasın?bide jaherianın animal summonibg'i kullan bolbol,lvl1-2 dandikde lvl3 animal summoning oyunda çok erken kazanılıyo ve BOMBA!spr bişi,aşmış ötesi!black dragon'u kılıç sallamad ananimal summoninglvl3+conjure greater airlemental'la kestim.[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 18 July 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
13-10da hangi chapterdasın?bide jaherianın animal summonibg'i kullan bolbol,lvl1-2 dandikde lvl3 animal summoning oyunda çok erken kazanılıyo ve BOMBA!spr bişi,aşmış ötesi!black dragon'u kılıç sallamad ananimal summoninglvl3+conjure greater airlemental'la kestim.[hline]less talk,more glock!

sen sus bakim jaheria benim[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

ehua summoning olayını birtek ilk mindflayırımı kesmekte kullandım:) (sayfa çevirme hedesi)[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...