Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O`nun İçin[Tweety İçindir]

Gothic

Öne çıkan mesajlar

mevsimlerden güz.ayrılık mevsimidir yha bu mevsim hiç inanmamıştım oysa oysa hep umutlarım vardı benim
seninLe birLikte tükenen umutLar. hayatıma nasıl ve nerden girdin bilmiyorum. büyüLü bir aşktı benimki
hiç sesini duyamdığın yüzünü görmediğin birine yaşanan büyülü aşk. kendi içimde büyüttüğüm sana hiç söyleyemediğim bu aşk
nasıl da bitirmiş beni oysa. nasıl mahvetmiş. yalnızlığın en derinine atmış beni. oysa böyle düşünmemiştim ben
hayallerim vardı seninLe iLgiLi hepsini kıyaya son vuran dalgaya bıraktım. sen gidiyorsun işte. arkana bakmadan zaten baksan göreceksin beni gitme
diyen gözlerimi göreceksin. o zamanda böyle rahat gidebilirmisin? terk edermisin beni? artık sen olmayacaksın. en mutlu olduğum haberleri seninle
paylaşmayacağım. gülüp eğlenemeyeceğim. beraber gülmeyi seninle severdim ben. işte gidiyorsun. sana sonkez sarılmadan son kez öpmeden
bilinmeyene gidiyorsun.kimse sen gibi olmayacak. kimse senin gibi davranmaycak. ve ben kimseyi sevmeyeceğim senin gibi.
Git ben bunada alışırım. nefes alıyorsun ya yaşıyorsun ya o yeter bana. bir veda etmeden git birgün dönecek gibi...
biliyorum bebeim birdaha dönmeyeceksin.en acı olan da bu zaten döneceğim deseydin beklerdim.sonsuza kadar beklerdim
demedin .kalbim cam kırıklarıyla dolu sanki ne zaman seninle ilgili bişey duysam hepsi birden batıyor. sevgi değilse aşk değilse ne bu bebeim.
gitme desem kalırmısın benimle ? sonsuza kadar olurmusun benimle ? seni sewiyorum bebeğim lütfen gitme...bırakma beni bu çaresiz yapayalnız büyülü aşkımla.
seni benim kadar seven olmaz bebeğim...

sabaha karşı 4 suları 09 ekim 2005

Tek Bir Kişiye İtafen Yazılmıştır Tweety içindir
-----------------------------------------------------------

Coprigyt By Gothic 2005

deneme yazıları 3[signature][hline][TWEETY+GOTHİC=AŞK]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 09 Ekim 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
Keşke benim platonik aşkım da bana bunu söylesede gözlerim açık gitmesem :(

+11 amyyy söyle artık :D[signature][hline]
With the lights out, it's less dangerous
Here we are now, entertain us
I feel stupid, and contagious
Here we are now , entertain us
A mulatto, an albino, a mosquito, my libido,
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

falla bncede kıymetini bil tweety :) bn bi slm yazıyom karşıdan da slm geliyo gerisi gelmio[signature][hline]
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

ha ortalara inmedim :) ama ineriz ayıpsın[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Famy, 13 Ekim 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
kolay mı??dııl bence

+1 bn sesimi beenmiyom abi seni sewiyorum diyemiyom bn fobi mi annamadım manyak ses var ama ses böle boğuk oluyo içten sölemiyom diye mi acep ?[signature][hline]
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

arakdaşlar cıvıtmayın cıvıtacaksanız bu benim açtıgım topice olmasın lütfen[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 13 Ekim 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
arakdaşlar cıvıtmayın cıvıtacaksanız bu benim açtıgım topice olmasın lütfen

bn gayet ciddi yazdım ama ..[signature][hline]
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 13 Ekim 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
SğğEeeeNğii SiğğğEviYhhğğOrUmmmoooo

ciddilik neresinde ben göremedim[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...