Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce TOp 10

AeneisF

Öne çıkan mesajlar

bence top 100 member list e bak o sıralama en iyi oynayan sıralamasında sana bilgi verir aeneis kardeşim :))) :PPP[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np(sadece savaşlara girer)
51 asasin 2,xx k np
xenon=52 Priest(bıraktım)
Cyper=57 priest (kasmaya devam )
[ne yazıkki hepsi aynı acc'de :( ]

imla düzeltmesi

[Bu mesaj blackforest tarafından 10 Ekim 2005 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi oynayıp oynamama konusu kişilere ve bakış açısına göre değişir nasıl mı ? örneğin oyunda terbiyeli saygılı hiçbir hack proğramı kullanmayan kimseyi kırmayan çıkarları için başkalarını üzmeyen ama o listede esamesi bile okunmayan insanlar var bir kişi bu şekilde oynuyor ise benim için iyi oynuyor demektir tabi bunun bir de tam tersi var kendini yükseltmek için her türlü hileye başvuran program kullanan vs insanlar da bazıları için iyi oynuyor sınıfına girebiliyor sonuçta o programları kullanabilmek te bi beceri veya yetenek gerektiriyo tabi :) yani sonuçta iyi oynama meselesine hangi açıdan baktığına bağlı canım kardeşim eski clandaşım :D[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np(sadece savaşlara girer)
51 asasin 2,xx k np
xenon=52 Priest(bıraktım)
Cyper=57 priest (kasmaya devam )
[ne yazıkki hepsi aynı acc'de :( ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 10 Ekim 2005 20:11 tarihinde demiş ki:
said:
Necro, 10 Ekim 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
warriorthelast da kosp fln bişi yoksa harbi iyi oynuyor

Glitch master....

Abi ya bu herifler hayvan mı 2 awrrior pot basmam imkansız adamı görüş mesafeme girdi anda press ok ^^[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

Bir zamanlar buraya postladığımda benle dalga geçip lagtır o onlar yok T1 kullanıyor felan demişlerdi.pfff
Şu an Aresde acayip şekilde glitch yapılıyor.Bir çözüm bulunmalı buna genelde acid kullanıyorlar glitch için.Benim gördüklerim;
Wariorthelast,Holyghost,Monsterkill,fromhell,Cronos,Matrix000 liste daha uzun şu an aklıma gelmedi bir kaç arkadaşımla kaydetmeye başladık.Offical foruma postlanıyor moviler umarım bir yaptırım ugulanır.Gerçekten kötü bir durum 35 metreden 3 tane sword dancing i üst üste yemek BP lerede helal ayrıca.[signature][hline]Birşeyler yanlış sanki... Ben küçük bir göl değil ben artık okyanusum.Ben artık ben değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 10 Ekim 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
Bir zamanlar buraya postladığımda benle dalga geçip lagtır o onlar yok T1 kullanıyor felan demişlerdi.pfff
Şu an Aresde acayip şekilde glitch yapılıyor.Bir çözüm bulunmalı buna genelde acid kullanıyorlar glitch için.Benim gördüklerim;
Wariorthelast,Holyghost,Monsterkill,fromhell,Cronos,Matrix000 liste daha uzun şu an aklıma gelmedi bir kaç arkadaşımla kaydetmeye başladık.Offical foruma postlanıyor moviler umarım bir yaptırım ugulanır.Gerçekten kötü bir durum 35 metreden 3 tane sword dancing i üst üste yemek BP lerede helal ayrıca.

rapidshare.de/files/6099360/glitchers1.mpg.html
rapidshare.de/files/6099440/glitchers2.mpg.html [signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Areste orc olduğum için humanlardan sayabilirim...

Warriorlardan:
Bana göre en tehlikelisi ARNITSOS...Örneğin daha yüksek lvllı Krakatoa,F9Devil e göre çok çok daha iyi...

Sinlerde:
0000000,latyz...Burada latyz debuffersız gezmediği için şahsen sevdiğim bir şahsiyet değildir tabi...Bir de Lordos var,son zamanlarda iyice dikkatimi çeker oldu,acaip itemları var gibi sanki,imkanı yok ölmüyor,ne denli legittir şüpheliyim...

Archer:
BIG_POL_GR iyi bir archer...Tüccar kardeşimiz Greyhawkın legitliğinden süpheli olduğum için anmak istemiyorum...

Mage:
Alayı lvl 70 olduğu için iyimidir kötümüdür yorum yapamıyacağım...İçlerinde ALchemical_sorcerer ı tek geçerim,ancak artık gözükmüyor...

Priest:
YUSUKE latyzle uyumlu bir ikiliydi...Kayda değer bir BP hatırlamıyorum...Dissection,Nathan en çok CZ de gezinenlerden,bence orc BP ler kat kat iyi...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...