Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dat dosyalarından icq şifresini almak...

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar

ICQ sapıttı bilgisayarda.. Çalışmıyor.Şifremi hatırlamıyorum o yüzden silemiyorum. ICQ nun kayıtlı oldugu mail adresine ulaşamıyorum...

Bir ara bir program vardı. Dat dosyalarından, icq numaranızın şifresini buluyordu.. elinde bu program bulunan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sanıyorum yaramaz çünki yeni kurulumdan sonra o dat'ı kullanabilmek için server'den onay alması lazım. Bunun içinde şifresini bilmesi gerekiyor. Dön dolaş aynı yer.

Ha bu arada iyi bir amaç için bile olsa böyle bir programı buradan verilmesine hoş bakacaklarını sanmıyorum. Sonuçta kötü amaç için kullanılabiliyor.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Bak işte Linux ve Licq kullansanız, direk $HOME directorinizdeki .licq dizinine girip herşeyi plain text olarak görebilirdiniz :)

Bu arada ICQ-r diye bir program vardı. O çözüyordu öle şeyleri.

[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.

[Bu mesaj ShARkY tarafından 28 July 2003 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eno eğer yukarıda bahsedilen şey işe yaramadıysa şöyle bişey var:

yalnız çalışması için icq açılışında sana şifreyi sorması, yani securitynin high olması gerekiyo. şifreyi ise .dat dosyasından almıyo fakat login oluyo, mirabilis icqdaki bi bugmış bu. işine yarar belki.

c0r3_icq_bypass[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...